Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років

Черкаси
24-25 вересня 2015

ЧОЛОВІКИ

 

Вагова категорія 60 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Сампан

Василь

1997

Сумська

Д

ДЮСШ

Самотуг В., Колесніченко С.О.

2

Лесюк

Артем

1996

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС”

Месаблішвілі Н, Кузнецова С.

3

Компаніченко

Іван

1998

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР № 6

Вернигора Д.В., Батура І.В.

3

Овчаренко

Олег

1997

Львівська

Д

ДЮСШ "Атлет"

Корчемлюк О.

5

Моргоєв

Бекірбек

1996

Київ

О

ДЮСШ «Іппон»

Моргоєв В.

5

Ноткін

Костянтин

1997

Чернігівська

У

КДЮСШ

Маркін А.М., Нокін К.В., Маркін А.А.

7

Гаврилюк

Олег

1995

Івано-Франківська

У

СДЮШОР

Боднарук Є.М., Наконечний В.В.

7

Шокін

Владислав

1998

Харківська

Д

ХДУФК№1

Маханьков Г.І.

9

Затуливітер

Володимир

1995

Дніпропетровська

СК "Метеор"

Чоботько М.А.

9

Хлопецький

Данило

1998

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР № 6

Харламов В.В., Батура І.В.

9

Гольдесман

Руслан

1996

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС”

Кузнєцова С., Білодід Г.

9

Слесарєв

Олексій

1994

Одеська

О

ДЮСШ-8

Слесарєв С.В., Колойденко В.А.

 

Вагова категорія 66 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Манукян

Геворг

1998

Київ

О

ШВСМ

Каштанова Г.,Самотуг В., Манукян М.

2

Гасанагаєв

Роберт

1993

Харківська

Д

ШВСМ

Капустін В.В.

3

Марандян

Каро

1997

Полтавська

 

ШВСМ

Лихошерста Середа Волошин

3

Фальківський

Артем

1994

Київ

О

ЦШВСМ

Каштанова Г.,Самотуг В.

5

Мойсей

Олександр

1996

Запорізька

У

ШВСМ

Бондарчук А.В., Скриннікова П., Лебеденко Ю.

5

Новицький

Сергій

1995

Київ

О

ЦШВСМ

Каштанова Г.Самотуг В.,  Пилипишак Р.

7

Вєлієв

Богдан

1995

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР №6

Харламов В.В., Волович О.Д.

7

Євдошенко

Дмитро

1993

Харківська

С

ДЮСШ 2

Тешер Є.

9

Онуфрак

Василь

1993

Ів.-Франківська

У

СДЮШОР

Боднарук Є.М., Наконечний В.В.

9

Арустамян

Олексій

1997

Одеська

О

Європа/ДЮСШ-15

Цховребашвілі, Самойлов В, Самойлов Д.

9

Колєв

Ігор

1996

Одеська

О

КДЮСШ-4/Міленіум

Співак О.С., Антонова Г.М.

9

Нечаєв

Артур

1997

Харківська

Д

ДЮСШ ХТЗ

Маханьков Г.І.

 

Вагова категорія 73 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Діденко

Владислав

1993

Вінницька-Київ

С

МДЮСШ №5

Каштанова Г.В., Нагорняк І.Г., Стицун В.М.

2

Макуха

Олександр

1996

Київ

О

ШВСМ

Каштанова Г.,Самотуг В.

3

Радченко

Дмитро

1994

Дніпропетровська

О

ОШВСМ

Волович , Харламов В.В.

3

Доронін

Володимир

1996

Одеська

Д

ОДЮСШ

Крохмальов А.Г., Раскін Л.Б.

5

Плієв

Артем

1996

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР №6

Меленевський, Харламов В.В., Греков В.А.

5

Саджая

Нiко

1994

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ

Пирог А.I., Дрога А.М.,

7

Ємченко

Олександр

1995

Полтавська

 

ШВСМ

Ємченко Заболотний Волошин

7

Чигирик

Антон

1993

Полтавська

О

ШВСМ

Горяшин

9

Мартищенко

Анатолiй

1995

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ

Дрога А.М.,Меерович Ю.М.

9

Негода

Максим

1993

Київська

У

КОШВСМ

Негода М.І., Мельник О.Є.

9

Болічевський

Владислав

1994

Одеська

О

ОДЮСШ

Крохмальов А.Г., Раскін Л.Б.

9

Живора

Гліб

1994

Одеська

 

СК "Європа"

Цховребашвілі К.

 

Вагова категорія 81 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Пожар

Юрій

1993

Ів.-Франківська

У

ШВСМ

Корсун В.М., Боднарук Є.М.

2

Зусько

Богдан

1995

Запорізька

О

ШВСМ

Бондарчук А.В., Скриннікова П.О., Халніпєсов

3

Довбиш

Данило

1994

Дніпропетровська

О

СК"Дзюдо-Днепр", СДЮСШОР№6

Лєнков О.О.

3

Макуха

Віктор

1995

Київ

О

ЦШВСМ

Каштанова Г., Самотуг В.

5

Авагян

Грачік

1996

Дніпропетровська

О

СК"Дзюдо-Днепр", СДЮСШОР№6

Лєнков О.О.

5

Крук

Олександр

1996

Одеська

У

ОДЮСШ з дзюдо та регбі/Кодокан

Раскін Л.Б.

7

Матлашевський

Микита

1999

Дніпропетровська

Д

ДВУФК

Пирог Ю.А.,Катриченко М.М.

7

Толкач

Денис

1993

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС”

Кощавцев В.,Дуброва В.

9

Гринчук

Владислав

1998

Житомирська

Д

ДЮСШ «Динамовець»

Дмитренко С.Г. Соколовська А.

9

Владічук

Євген

1993

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС”

Кознов С.М.

9

Мироненко

Сергій

1993

Миколаївська

Д

МОШВСМ

Москаленко В.М.

9

Сафін

Даніель

1996

Чернігівська

О

ДЮСШ

Булах М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вагова категорія 90 кг

 

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Шостак

Ігор

1994

Дніпропетровська

О

ОШВСМ

Харламов В.В.

2

Бабенко

Олексій

1998

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС”

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

3

Попов

Сергій

1993

Дніпропетровська

О

ОШВСМ

Здоровець  О.Г., Харламов В.В.

3

Харебава

Давид

1995

Ів.-Франківська

У

СДЮСШОР

Корсун В.М., Боднарук Є.М

5

Гуцол

Данило

1996

Запорізька

О

ШВСМ

Бондарчук А.В., Бондарчук Д.В., Скриннікова П.О.

5

Демиденко

Роман

1995

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ

Пирог А.I., Дрога А,М,

7

Канцедал

Евгеній

1994

Харківська

Д

ШВСМ

Маханьков Г.І.

7

Шепель

Віталій

1997

Запорізька

Д

Динамо

Ковальов В.В., Самсонов Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вагова категорія 100 кг

 

 

 

 

 

 

 

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Савицький

Антон

1995

Хмельн.-Київ

О-Д

ШВСМ

Каштанова Г., Самотуг В., Пилипчук О.

2

Міндила

Олександр

1993

Харківська

Д

ШВСМ

Маханьков Г.І

3

Лисенко

Олексій

1996

Запорізька

Д

Динамо

Ковальов В.В.,Самсонов Є.

3

Ракита

Семен

1995

Запорізька

О

ШВСМ

Бондарчук Д.В., Бондарчук А.В., Скриннікова П.О.

5

Гасюк

Леонід

1997

Київ

О

ШВСМ

Каштанова Г.,Самотуг В.

5

Духневіч

Олександр

1997

Харківська

Д

ХДУФК№1

Бакшенєв О.М., Крівчач В.К.

7

Льовін

Володимир

1993

Ів.-Франківська

У

СДЮСШОР

Боднарук Є.М., Наконечний В.В.

7

Гонтар

Богдан

1997

Харківська

С

ХДУФК№1

Бакшенєв О.М., Крівчач В.К.

9

Мільошкін

Данило

1994

Донецька

 

ШВСМ

Ігнатенко, Бобровська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вагова категорія +100 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Рудник

Антон

1994

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС”

Дуброва В.,Дуброва С.

2

Панько

Федір

1996

Дніпр.-Донецька

О

ОШВСМ

Кудрявцев П.О., Лєнков О.О.

3

Колесник

Андрій

1993

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС”

Дуброва В.,Дуброва С.

3

Чайковський

Олександр

1997

Київ

С

ДЮСШ-3

Охоба І.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖІНКИ

 

Вагова категорія 48 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Саблєва

Катерина

1998

Київ

Д

ДЮСШ «ЮС»

Кузнєцова С. ,Білодід Г.

2

Талаш

Діана

1996

Київ

С

ДЮСШ-3

Масенко Л.В., Охоба І.М., Ноткін К.В.

3

Соколовська

Аліна

1993

Житомирська

Д

ОШВСМ

Дмитренко С.Г.

3

Наумова

Анастасія

1997

Сумська

Д

ДЮСШ

Бондарчук, Колесніченко С.О.

5

Гоменчук

Інна

1994

Волинська

О

ВОДЮСШ з видів боротьби

Бондарєва Л.С.

5

Мельник

Надія

1998

Черкаська

С

ШВСМ

Римар В., Джулай О.

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

 

 

Вагова категорія 52 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Чертил

Катерина

1995

Харківська

Д

ДИНАМО

Вісков Д.П.

2

Акопян

Алвард

1993

Тернопільська

   

Гнатишин В.І.

3

Шмаль

Валентина

1997

Волинська-Рівненська

О

ОШВСМ

Сікорський О.А., Максимович О.Є.

3

Булашевич

Марія

2000

Київ

Д

ДЮСШ «ЮС»

Кузнєцова С., Білодід Г.

5

Капустян

Ганна

1998

Запорізька

У

ДЮСШ№11

Бондарчук А., Скриннікова П., Магей

5

Сподаренко

Анна

1997

Чернігівська

У

ШВСМ

Маркін А.М., Маркін О.А.

7

Янчук

Христина

1999

Волинська

К

ОДЮСШ «Колос»

Марчук М.Ф., Плотнікова Г.М.

7

Юрченко

Юлiя

1996

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР № 6

Батура I.О., Юрiцин С.В.

 

 

Вагова категорія 57 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Скора

Марія

1996

Запорізька

К

ШВСМ

Бондарчук А., Скриннікова П., Сахаров С.

2

Шевченко

Анастасія

1993

Харківська

Д

ШВСМ

Бакшєнев О., Капустін В.

3

Радченко

Алла

1996

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ

Дрога А., Меерович Ю.

3

Ільків

Наталія

1994

Ів.-Франківська

У

СДЮСШОР

Боднарук Є., Наконечний

5

Денисюк

Марія

1997

Львівська

К

СДЮСШОР "Богатир"

Гаврілова Т. Загура Ф.

5

Ятімова

Мавлуда

1996

Харківська

Д

ХДВУФК

Бакшенєв О.., Шевченко

7

Онищук

Алла

1999

Волинська

 

Федерація дзюдо Волині

Марчук М., Плотнікова Г., Онищук

7

Кюркчян

Діана

1994

Полтавська

У

ШВСМ

Середа С.

 

 

Вагова категорія 63 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Кухарук

Анна

1998

Волинська

О

ДЮСШ

Сікорський О.А., Максимович О.Є., Салуха Н.С.

2

Хрящевська

Ірина

1998

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС”

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

3

Гребеножко

Юлія

1995

Чернігівська

ЗС-О

ШВСМ

Маркін А.М., Маркін О.А., Булах М.

3

Мединська

Вероніка

1996

Полтавська

Д

ШВСМ

Пилипенко В., Міцканюк В.

5

Сировацька

Катерина

1995

Донецька

 

ОКДЮСШ

Іванісенко, Ігнатенко

5

Хомяк

Катерина

1998

Житомирська

О

ОШВСМ

Голуб В.Ю.

7

Парфенюк

Наталія

1995

Житомирська

О

ДЮСШ -2

Голуб В.Ю.

7

Артемчук

Вікторія

1997

Рівненська

С

 

Качковська І.К.

9

Паустовська

Катерина

2000

Дніпропетровська

Д

ДВУФК

Пирог Ю.А., Скiдан С.В.

9

Гончаренко

Аліна

1999

Київ

С

ДЮСШ-3

Охоба І.М.

9

Ємельянова

Карина

1997

Харківська

О

Д-7

Дядченко М.П.

9

Риженкова

Тетяна

1995

Харківська

Д

СДЮШОР «ХТЗ»

Маханьков Г.І.

 

 

Вагова категорія 70 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Дроздова

Людмила

1997

Одеська

О

СК "Європа"

Цховребашвілі, Мірзоєв Ф.

2

Дарчук

Софія

1997

Донецька

 

ОКДЮСШ

Ігнатенко, Бобровська

3

Філатова

Наталія

1996

Донецька

У

УОР

Міцканюк, Гринь

3

Борисенко

Анастасія

1997

Запорізька

К

ШВСМ

Бондарчук А.В., Скриннікова П.О., Зотов В.

5

Скора

Катерина

1998

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ

Ефiмов В.Ю., Ворона С.В., Скора М.М.

5

Черненко

Валерія

1998

Запорізька

К

ШВСМ

Бондарчук А.В., Скриннікова П., Макагон С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вагова категорія 78 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Турчин

Анастасія

1995

Рівненська-Волинська

У

ОШВСМ

Грицуняк А. С., Романкевич М. Я., Качковська І.К

2

Шевчук

Анастасія

1996

Житомирська

Д

ОШВСМ

Дмитренко С.Г.

3

Меркулова

Марiя

2000

Дніпропетровська

Д

ДВУФК

Пирог Ю.А., Кузнецов О.Ю.

3

Перевознюк

Оксана

1997

Одеська

О

СК "Європа", ДЮСШ 15

Сіраченко В.,Южаков В., Цховребашвілі К.

5

Антикало

Ганна

1998

Миколаївська

Д

ДЮСШ

Москаленко В.М., Михайленко М.А.

5

Климюк

Ольга

1997

Волинська

О

ВОДЮСШ з видів боротьби

Деркач В.В.

 

 

Вагова категорія +78 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Каланіна

Єлизавета

1995

Полтавська

 

ШВСМ

Лихошерста Середа Волошин

2

Сапсай

Анастасія

1994

Черкаська

Д

ШВСМ

Римар В., Братко Г

3

Моісєєнко

Альбіна

1997

Донецька

 

ОКДЮСШ

Ігнатенко, Бобровська

3

Одринська

Юлія

1997

Харківська

Д

ДИНАМО

Вісков Д.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обновлено