Чемпіонат України, командний чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року (1995-2000 р.н.)

Київ
01-02 квітня 2015

 Результати особистої першості

 

ЮНИОРЫ

Весовая категория 55 кг

1

Компаниченко

Иван

Киевская

2

Хоркавый

Орест

Львовская

3

Калоян

Саша

Ивано-Франковская

3

Самотуг

Кирилл

Киев

5

Галюк

Антон

Волынская

5

Кононов

Игорь

Киев

 

Весовая категория 60 кг

1

Мамедов

Асим

Киев

2

Лесюк

Артем

Киев

3

Мартиросян

Артем

Киев

3

Мкртчян

Артур

Харьковская

5

Апанасенок

Николай

Луганская

5

Гаврилюк

Олег

Ивано-Франковская

 

Весовая категория 66 кг

1

Ядов

Богдан

Киев

2

Марандян

Каро

Полтавская

3

Мойсей

Александр

Запорожская

3

Даллакян

Альберт

Киевская

5

Мартищенко

Анатолий

Днепропетровская

5

Скопненко

Павло

Киев

 

Весовая категория 73 кг

1

Хомула

Артем

Киев-Сумская

2

Мутошвили

Рамаз

Днепропетровская-Донецкая

3

Доронин

Владимир

Одесская

3

Руднев

Владислав

Харьковская

5

Плиев

Артем

Днепропетровская-Киевская

5

Мелян

Андрей

Львовская

 

Весовая категория 81 кг

1

Сухий

Давид

Киев

2

Месаблишвили

Резо

Киев

3

Авагян

Грачик

Днепропетровская

3

Зусько

Богдан

Запорожская

5

Матлашевский

Никита

Днепропетровская

5

Гунченко

Виталий

Одесская

 

Весовая категория 90 кг

1

Коцоев

Зелим

Одесская

2

Харебава

Давид

Ивано-Франковская

3

Коцоев

Рустам

Волынская

3

Лабадзе

Нодари

Киев

5

Бабенко

Алексей

Киев

5

Духневич

Александр

Харьковская

 

Весовая категория 100 кг

1

Савицкий

Антон

Хмельницкая-Киев

2

Ракита

Семен

Запорожская

3

Лысенко

Алексей

Запорожская

3

Черняк

Александр

Киев-Закарпатская

5

Гонтарь

Богдан

Харьковская

5

Гуцол

Даниил

Запорожская

 

Весовая категория +100 кг

1

Мачутадзе

Нодар

Днепропетровская

2

Зверев

Сергей

Днепропетровская

3

Беро

Руслан

Донецкая

3

Панько

Федор

Днепр.-Донецкая

5

Березка

Владислав

Харьковская

5

Мовсумов

Артур

Запорожская

 

ЮНИОРКИ

Весовая категория 44 кг

1

Белодед

Дарья

Киев

2

Прийма

Анна

Запорожская

3

Прокопенко

Карина

Сумская

3

Шульга

Александра

Ровенская

5

Перехрест

Анастасия

Днепропетровская

5

Явтушенко

Ольга

Полтавская

 

Весовая категория 48 кг

1

Булашевич

Мария

Киев

2

Саблева

Катерина

Киев

3

Шмаль

Валентина

Волынская

3

Ващенко

Лидия

Житомирская

5

Мельник

Надежда

Черкасская

5

Логвинюк

Яна

Волынская

 

Весовая категория 52 кг

1

Герасименко

Ирина

Запорожская

2

Бондарь

Кристина

Запорожская

3

Стицун

Иванна

Винницкая

3

Гаврюшенко

Дарья

Луганская

5

Городня

Анастасия

Киев

5

Смольская

Ольга

Киев-Киевская

 

Весовая категория 57 кг

1

Антипина

Анастасия

Киев

2

Ятимова

Мавлуда

Харьковская

3

Радченко

Алла

Днепропетровская

3

Скора

Мария

Запорожская

5

Саркисян

Карина

Киев

5

Нецвит

Владислава

Харьковская

 

Весовая категория 63 кг

1

Борисенко

Анастасия

Запорожская

2

Гребеножко

Юлия

Черниговская

3

Кухарук

Анна

Волынская

3

Храмова

Юлия

Киев

5

Парфенюк

Наталия

Житомирская

5

Паустовская

Катерина

Днепропетровская

 

Весовая категория 70 кг

1

Скора

Катерина

Днепропетровская

2

Дроздова

Людмила

Одесская

3

Миргородская

Инна

Полтавская

3

Рыженкова

Татьяна

Харьковская

5

Дарчук

София

Донецкая

5

Черненко

Валерия

Запорожская

 

Весовая категория 78 кг

1

Турчин

Анастасия

Ровенская-Вол.

2

Ковальская

Галина

Одесская

3

Польшакова

Анна

Волынская

3

Пилипенко

Наталия

Киев

5

Шевчук

Анастасия

Житомирская

5

Меркулова

Мария

Днепропетровская

 

Весовая категория +78 кг

1

Каланина

Елизавета

Полтавская

2

Кириченко

Василина

Львовская

3

Дидык

Алла

Львовская

3

Одринская

Юлия

Харьковская

5

Горб

Елизавета

Днепропетровская

 

 

 

 Результати командної першості

 

 

ЮНИОРЫ

 

1 место

Днепропетровская 1

2 место

Запорожская

66

Мартыщенко Анатолий

Мишалов Сергей

66

Мойсей Александр

Терелешко Владислав

73

Мутошвили Рамаз

Мадьяр Давид

73

Кулиш Егор

Куцик Дмитрий

81

Авагян Грачик

Луньков Евгений

81

Зусько Богдан

Магденко Максим

90

Демиденко Роман

Мошенский Владислав

90

Гуцол Даниил

Шепель Виталий

+90

Зверев Сергей

Панько Федор

+90

Ракита Семен

Лысенко Алексей

 

 

 

 

3 место

Киев

3 место

Днепропетровская 2

66

Мамедов Асим

Новицкий Сергей

66

Скипа Сергей

73

Макуха Александр

Храмов Евгений

73

Плиев Артем

Чабанок Олег

81

Сухой Давид

81

Матлашевский Никита

90

Лабадзе Нодар

Бабенко Алексей

90

Акимов Алексей

Шеверун Владислав

+90

Савицкий Антон

Чайковский Александр

+90

Мачутадзе Нодар

 

 

 

 

 

5 место

Харьковская

 

 

66

Михеев Александр

 

 

73

Харьковщенко Михаил

 

 

81

Катериняк Антон

 

 

90

Духневич Александр

Контаровский Роман

 

 

+90

Березка Владислав

 

 

 

 

 

 

 

 

ЮНИОРКИ

 

1 место

Запорожская 

2 место

Киев 

52

Бондарь Кристина

 

52

Булашевич Мария

Саблева Катерина

57

Герасименко Ирина

57

Антипина Анастасия

Саркисян Карина

63

Скора Мария

63

Храмова Юлия

Хрящевская Ирина

70

Борисенко Анастасия

70

Кубрак Елена

+70

Черненко Валерия

+70

Кваско Надежда

Пилипенко Наталия

 

 

 

 

3 место

Днепропетровская

3 место

Волынь

52

Юрченко Юлия

Михайская Полина

52

Малиновская Анастасия

 

57

Радченко Алла

57

Радошинская Татьяна

63

Паустовская Катерина

Трус Алена

63

Кухарук Анна

 

70

Скора Катерина

70

Алиева София

+70

Меркулова Мария

Горб Елизавета

+70

Польшакова Анна

 

 

 

 

5 место

Харьков

 

 

57

Нецвит Влада

Рой Анжела

 

 

63

Ятимова Мавлуда

Погребная Анастасия

 

 

+70

Одринская Юлия

 

 

 

 

 

 

 

Обновлено