Командний чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років

Львів
12 лютого 2016

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

серед юнаків та дівчат до 18 років

 

12.02.2016                                                                                           м. Львів

ЮНАКИ

 

1 місце

Дніпропетровськ 1

2 місце

Львів

60

Нагорний Дмитро

60

Маційовський Володимир

Шевченко Даніель

Пенхерський Микита

66

Мишалов Сергій

66

Костів Маркіян

Воротеляк Данило

 

73

Востренков Сергій

73

Липка Антон

Кульга Євген

Сенчишин Олег

81

Матлашевський Микита

81

Бровко Владислав

 

Кузюбердін Олександр

+81

Ситник Олександр

+81

Коломійцев Віталій

Чопоров Артем

Акімов Максим

     

 

3 місце

Харків 2

3 місце

Волинь

60

Макарян Еміль

60

Чернов Вадим

 

Грицуняк Станіслав

66

Лубянко Гліб

66

Омельчук Роман

 

Юрчук Павло

73

Солодовников Олександр

73

Гуленков Станіслав

Волженцев Антон

Сакір Назар

81

Статівка Єгор

81

Мельничук Костянтин

 

Путінцев Вадим

+81

Вегера Євген

+81

Павлович Олександр

 

Чернов Вадим

       

5 місце

Запорізька

5 місце

Олімпійський коледж ім. І. Піддубного

60

Худолєєв Роман

60

Чередніченко Роман

Гучков Володимир

Стець Віталій

66

Леонтьєв Олександр

66

Вербицький Кирил

73

Пилипенко Дмитро

73

Єфремов Артур

Тихонов Артем

Стець Ігор

81

Меркулов Іван

81

Шишко Тарас

 

Брюховецький Олександр

+81

Прохоренко Руслан

+81

 

Мілевський Артур

 

 

 

 

 

 


 

7 місце

Київ

7 місце

Дніпропетровськ 2

60

Садовський Станіслав

60

Хлопецький Микита

Криворот Олександр

Коцюба Єгор

66

Сенюк Артем

66

Мартинов Дмитро

Шкіря Данило

Іванов Кирило

73

Назаренко Вадим

73

Жуков Вадим

Крижанський Марат

Вовк Валентин

81

Чернишов Юрій

81

 

Горіславський Юрій

 

+81

Величковський Володимир

+81

Крилов Валерій

 

Кучер Дмитро

       

9 місце

КДЮСШ 4 (Одеса)

9 місце

Хмельницька

60

Ошурков Дмитро

60

Нестерук Дмитро

Дорогін Денис

 

66

Наумов Сергій

66

Семков Станіслав

 

Гунченко Станіслав

 

Дуньямалієв Заур

73

Федорчук Федір

73

Давидчук Ярослав

 

Нечепорюк Кирило

 

Ганжа Ігор

Марушкін Сергій

 

       

б/м

Донецька

б/м

Харків 1

60

Григор'єв Сергій

60

Блудов Володимир

Шевченко Микола

 

66

Браславський Олександр

66

Міхєєв Олександр

Сироватський Леонід

Вшестенко Григорій

73

Шик Сергій

73

Щетінкін Олексій

 

Селезень Костянтин

81

Хомяк Іван

81

Білець Сергій

 

Кретов Дмитро

 

Книш Ярослав

Свиридов Віктор

 

       

б/м

Черкаська

   

60

Тупицький Денис

 

 

Мамедов Аташ

 

66

Шевченко Сергій

 

 

 

73

Медведенко Олег

 

 

Алієв Рустам

 

 

Ковальчук Максим

 

 

81

Медведенко Олександр

 

 

 

 

ДІВЧАТА

 

1 місце

Київ

2 місце

Дніпропетровськ

48

Білодід Дар’я

48

Танцюра Анна

52

Булашевич Марія

52

Мізіна Катерина

57

Антіпіна Анастасія

57

Попович Вікторія

Саркісян Карина

 

63

Гончаренко Аліна

63

Паустовська Катерина

 

Танцюра Валерія

+63

Кваско Надія

+63

Меркулова Марія

 

Горб Єлизавета

     

 

3 місце

Олімпійський коледж ім. І. Піддубного

3 місце

Хмельницька

48

Вербецька Акіліна

48

Волощук Дарина

52

Жуковська Анжела

52

Врублевська Анастасія

57

Шован Яна

57

 

Зборошенко Діана

 

63

Потапчук Софія

63

Слободянюк Ірина

Стрельченко Христина

 

+63

Кім Анастасія

+63

Слободянюк Анна

Станіка Ганна

 

       

5 місце

Волинська

5 місце

Львів

48

 

Заянчківська Віталіна

48

 

Чепа Вікторія

Філюк Орислава

 

52

Янчук Христина

52

Гулієва Сабіна

Галюк Маргарита

Шарко Марія-Андріана

57

Маліновська Анастасія

57

Тесля Дарія

Оніщук Алла

Лоїк Василина

63

Кузьміна Анастасія

63

 

+63

Шворак Тетяна

+63

Тріфан Вікторія

 

Михаляк Ольга

       

7 місце

Рівне

7 місце

Донецька

48

Шульга Олександра

48

Романенко Аліна

52

 

52

Єфіменко Тетяна

57

Кондратюк Дарина

57

 

 

63

Лисюк Анна

 

63

Пшенична Карина

Нечипорук Анастасія

 

+63

Бойко Анна

+63

Резнікова Крістіна

Шульга Олександра

Романенко Аліна

       

9 місце

Запоріжжя

9 місце

Харків

48

Прийма Анна

48

 

52

Новак Анастасія

52

Безатосна Анастасія

57

Новак Дар'я

57

Нецвіт Владислава

 

Ярова Олександра

63

Клименко Марія

63

Купіна Анна

 

Моісеєнко Лія

+63

 

+63

 

 

Обновлено