6 нагород і перше загальнокомандне місце українських кадетів на Кубку Європи

Черговий блискучий результат продемонстрували українські кадети на Кубку Європи серед спортсменів до 18 років, що минулими вихідними відбувся у польському Б’єльсько-Б’яла. Участь у змаганнях взяли 72 українських спортсменів, шістьом з яких вдалося завоювати нагороди.

На найвищу сходинку п’єдесталу зійшли одразу 4 наших спортсмена. У перший день золото у категорії до 55 кг завоював Хазар Гейдаров. На шляху до фіналу українець здолав п’ятьох суперників, а у поєдинку за золото на останніх секундах основного часу переміг представника Казахстану Досбергена. Відзначимо, що це вже друга поспіль перемога для Хазара на рівні континентального Кубку.

Так само золото у категорії до 66 кг завоював Ілля Назаренко. Українець так само одержав 5 впевнених перемог у попередніх сутичках, а у фіналі завдяки двом «Ваза-арі» здолав представника Німеччини. Це дебютна перемога для українця на такому рівні.

У другий змагальний день золото у категорії до 70 кг завоювала киянка Анна Олійник-Корнійко. Після 4 впевнених звитяг у попередніх сутичках, у фіналі українка завдяки «Ваза-арі» і хансоку-маке здолала суперницю з Туреччину.

Ще одне золото в скарбничку нашої команди приніс Дмитро Лебідь (до 90 кг). Українець вдало провів всі попередні сутички, а у фіналі завдяки «Ваза-арі» на третій хвилині поєдинку переміг представника Хорватії.

Бронзові нагороди нашій команді принесли Тимофій Руденко (до 73 кг) та Олег Фесенко (понад 90 кг). За крок від нагород, посівши 5 місця, зупинилися Владислав Матвійчук (до 55 кг) та Кирило Перевертайло (до 81 кг).

Відзначимо, що у загальнокомандному заліку збірна України посіла перше місце, обійшовши команди Німеччини та Казахстану. Це вже третій Кубок Європи з початку нинішнього сезону, де збірна України одержала загальнокоманду перемогу.