В Тернополі відбулася XIX літня Універсіада України з дзюдо. Результати

З 25 по 27 квітня в Тернополі відбулася XIX літня Універсіада України з дзюдо. Участь у змаганнях взяли понад 115 чоловіків і 50 жінок, які представляли заклади вищої освіти з 16 регіонів України.

 

У перший змагальний день відбулися особисті змагання, а в другий – командні.  До вашої уваги підсумки змагань в особистій першості:

 

Жінки:

  • Вагова категорія -48 кг:

1 Анастасія СУПЕРСОН /Сумська, СумДУ

2 Юлія ЗАСУЛЬСЬКА /Сумська, СумДУ

3 Христина ДУСЬ /Полтавська, ПДМУ

3 Єлизавета ДІДОРЕНКО /Сумська, СДПУ зо

 

  • Вагова категорія -52 кг:

1 Тетяна ЛІМЗАЄВА /Сумська, СумДУ

2 Соломія ШИПКА /Львівська, НУ «Львівська політехніка»

3 Анастасія СИКІШ /Тернопільська, ЗУНУ зо

3 Юлія ШТЕФАНЯК /Хмельницька, КПНУ-1

 

  • Вагова категорія -57 кг:

1 Сніжана ПЛІШ /Тернопільська, ЗУНУ зо

2 Катерина ЛЕНДА /Київ, НУФВСУ

3 Марія ВАСЮТА /Сумська, СумДУ

3 Єлизавета ШЕВЧЕНКО /Чернігівська, НУ «ЧК»

 

  • Вагова категорія -63 кг:

1 Тетяна ДМИТРІВ /Львівська, НУ «Львівська політехніка»

2 Ольга ДРІГ /Тернопільська, ЗУНУ зо

3 Віра ОВЕРКОВСЬКА /Житомир, ЖДУ

3 Алевтина БУГА /Львівська, ЛДУФК

 

  • Вагова категорія -70 кг:

1 Ольга ЦІМКО /Львівська, ЛДУФК

2 Марія РИЦЬКА /Сумська, СумДУ

3 Вікторія ГРИЦЕНКО /Сумська, СумДУ

3 Юлія ЗАБОЛОТНЯ /Харківська, ХДАФК

 

  • Вагова категорія -78 кг:

1 Анна КАЗАКОВА /Чернігівська, НУ «ЧК»

2 Катерина СЕМЕНЧЕНКО /Хмельницька, КПНУ-1

3 Ангеліна ВЕЛИЧКО /Сумська, СумДУ

 

  • Вагова категорія 78+ кг:

1 Діана СЕМЧЕНКО /Хмельницька, КПНУ-1

2 Діана ЛУЦЯК /Тернопільська, ЗУНУ зо

3 Єлизавета ЩЕГЛЮК /Хмельницька, КПНУ-2

 

 

Чоловіки:

  • Вагова категорія -60 кг:

1 Кирил САМОТУГ /Сумська, СумДУ

2 Антон ВОВК /Хмельницька, КПНУ-1

3 Ігор ХУДОБА /Сумська, СумДУ зо

3 Артур ЛІТОВКА /Сумська, ГНПУ зо

 

  • Вагова категорія -66 кг:

1 Андрій КАМІНСЬКИЙ /Львівська, ЛДУФК

2 Данило ГРАБОВЕЦЬКИЙ /Львівська, ЛДУФК

3 Гліб ДУБІНА /Хмельницька, КПНУ-1

3 Данило КРАВЧЕНКО /Харківська, НЮУ

 

  • Вагова категорія -73 кг:

1 Георгій ЛЕКІШВІЛІ /Запорізька, КПУ

2 Артем РОСЬ /Хмельницька, КПНУ-1

3 Руслан КОРОП /Хмельницька, КПНУ-2

3 Володимир СВІДРАК /Тернопільська, ЗУНУ зо

 

  • Вагова категорія -81 кг:

1 Владислав КОЛОБОВ /Сумська, СумДУ

2 Станислав КОРЧЕМЛЮК /Львівська, ЛНУ

3 Вадим ЛЕОНТЬЕВ /Хмельницька, КПНУ-1

3 Єгор ЗУБКОВ /Київ, НаУКМА

 

  • Вагова категорія -90 кг:

1 Лука НЕТЯГА /Черкаська, УДПУ

2 Ярослав МИХАЛЮК /Львівська, ЛДУФК

3 Артем ГРИЧАН /Львівська, НУ «Львівська політехніка»

3 Сергій СОКИРКО /Запорізька, ЗНУ

 

  • Вагова категорія -100 кг:

1 Заур ДУНЬЯМАЛІЄВ /Хмельницька, КПНУ-1

2 Каріїм НУРІЄВ /Хмельницька, КПНУ-1

3 Іван МАЙБОРОДА /Київ, КАФК НАУ

3 Володимир СТАСЮК /Волинська, ВНУ

 

  • Вагова категорія 100+ кг:

1 Алєксєй МОІСЄЄВ /Сумська, СумДУ

2 Важа ДАІАУРІ /Хмельницька, КПНУ-1

3 Федір ЯРОШЕНКО /Хмельницька, КПНУ-1

 

 

ПРОТОКОЛИ ОСОБИСТИХ ЗМАГАНЬ

 

В командному турнірі у чоловіків перемогу здобула команда Сумського державного університету у складі: Худоба Ігор, Самотуг Кирил, Казіміров Владислав, Мальонкін Богдан, Казіміров Іван, Колобов Владислав, Крижанський Марат, Литвин Денис, Моісєєв Алєксєй.

 

Друге місце посіла перша команда Кам'янець-Подільського національного університету, третє місце розділили перша команда Львівського державного університету фізичної культури та друга команда Кам'янець-Подільського національного університету.

 

 

Як і у чоловіків, у жінок перемогу в командному турнірі здобула збірна Сумського державного університету у складі: Суперсон Анастасія, Лімзаєва Тетяна, Мірошніченко Маргарита, Васюта Марія, Рицька Марія, Гриценко Вікторія, Величко Ангеліна.

 

Друге місце посіли представниці КНПУ ім. І. Огієнка, третє розділили між собою команди Західноукраїнського національного університету та збірна Львівської області.

 

 

ПРОТОКОЛИ КОМАНДНИХ ЗМАГАНЬ

 

Перемогу в загальнокомандному заліку серед ЗВО з невеликим відривом одержав Сумський державний університет (1109 балів), друге місце посів Кам'янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка (1098 балів), третє – у представників Західноукраїнського національного університету (885,5 бали).

 

У загальнокомандній першості серед регіонів перемогу здобула Львівська область (1527 балів), друге місце посіла команда Сумської області (1410,5 балів), третє – Хмельницька область (1034 балів).

 

 

ПРОТОКОЛИ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОГО ЗАЛІКУ

 

Обновлено