Українські дзюдоїсти завоювали 24 нагороди на Європейських шкільних іграх

З 29 травня по 3 червня у столиці Сербії Белграді проходить учнівський спортивний фестиваль European Open School Combat Games 2023. У змаганнях беруть участь школярі до 17 років, які розігрують нагороди у дев’яти видах спорту, серед яких і дзюдо. Нашу команду представляють 39 дзюдоїстів з різних регіонів України.

За підсумками двох днів виступу українські дзюдоїсти завоювали одразу 24 нагороди, тим самим посівши друге місце в загальнокомандному заліку. В змаганнях з дзюдо брали участь представники 5 країн – Сербії, Боснії і Герцеговини, Румунії, Азербайджану та України.

• 7 місце – Лоскутов Ігор 73 кг

Окрім змагань, українські спортсмени мали змогу відвідати екскурсію по замку в Белграді, взяти участь у фотосесії та загалом активно провести час. За словами тренерки збірної міста Києва з дзюдо Ірини Хрящевської, організація змагань була на високому рівні, а для українських дітей в нинішній час – дуже важливі такі старти, адже вони дають змогу відволіктися і відчути себе частиною спортивного свята.

Для команд була організована церемонія відкриття, де учасники мали змогу познайомитися з країною господаркою змагань, а також взяти участь в розважальній програмі. Учасники обмінювалися сувенірами, національними символами та досвідом.

Щиро вітаємо всіх призерів та переможців змагань! Бажаємо нових успіхів та досягнень!