3 нагороди від українських кадетів з Кубку Європи в Б’єльсько-Б’яла

Минулими вихідними 20-21 травня в польському містечку Б’єльсько-Б’яла відбувся черговий етап кадетського Кубку Європи. Участь у змаганнях взяли 780 атлетів, серед яких і 70 представників збірної України. У підсумку за два змагальні дні нашим спортсменам вдалося завоювати три нагороди.

На найвищу сходинку п’єдесталу у перший змагальний день підійнявся Данило Кравченко (до 60 кг). Українець вдало розпочав свій турнірний шлях, здобувши 5 перемог у попередніх раундах, після чого у півфіналі завдяки «Ваза-арі» здолав суперника з Литви, а у фіналі на Golden Score по «Шидо» переміг представника Угорщини.

Відзначимо, що для юного харків’янина це дебютна нагорода з етапів Кубку Європи і одразу золота! Щиро вітаємо нашого дзюдоїста та його тренерів з даним досягненням!

У другий змагальний день золото у ваговій категорії до 70 кг завоювала Анна Олійник-Корнійко. Киянка впевнено подала попередні раунди, здолавши 3 суперниць, після чого у півфіналі перемогла дзюдоїстку з Литви, а у фіналі менш ніж за дві хвилини розібралася з представницею Чехії.

Відзначимо, що Анна вдруге в своїй кар’єрі зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани континентального Кубку, після золота на турнірі в Загребі у березні.

Ще одну бронзову нагороду в скарбничку збірної України приніс Ярослав Омельченко (понад 90 кг). Українець одержав дві перемоги у попередніх раундах, після чого поступився у чвертьфіналі дзюдоїсту з Франції. У втішній сітці украінець знову двічі тріумфував, після чого у бронзовому фіналі завдяки кидку на «Ваза-арі» здолав суперника з Казахстану.

Відзначимо, що це друга нагорода в кар’єрі Ярослава після срібла в Б‘єльсько-Б‘яла рік тому.

За крок від нагороди, посівши 5 місця, також зупинилися Тарас Нєльзєв (до 73 кг) та Нікіта Юданов (до 90 кг). Ще шестеро українських дзюдоїстів посіли підсумкове 7 місце на турнірі – Софія Щур (до 48 кг), Анастасія Левченко (до 52 кг), Данило Авраменко, Нікіта Малець (до 55 кг), Владислав Проценко (до 66 кг), Карина Вінничук (до 70 кг).

По завершенню змагань збірна України проведе один тренувальний день в Польщі після чого повернеться додому. Наступним стартом в змагальному календарі кадетів стане чемпіонат Європи в португальській Коімбрі, який відбудеться наприкінці червня.