9 нагород від українських парадзюдоїстів з чемпіонату світу в Баку

З 8 по 10 листопада в столиці Азербайджану Баку відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, участь в якому взяла українська збірна. За підсумками індивідуальної і командної першості наша збірна завоювала одразу 9 нагород з них 4 найвищого гатунку!

У перший змагальний день чемпіонами світу стали Наталія Ніколайчик (клас J1-тотально незрячі, -48 кг) та Давид Хорава (клас J2-слабозорі, -60 кг).

Срібні нагороди світової першості завоювали Інна Сич (J2, -57 кг) та Руфат Маагомедов (J2, -73 кг).

На третю сходинку п’єдесталу чемпіонату світу підійнялися Юлія Іваницька (J1, -48 кг) та Анжела Гаврисюк (J1, -57 кг).

У другий змагальний день чемпіонкою світу у категорії понад 70 кг (клас J1) стала українка Анастасія Гарник.

Бронзову нагороду у категорії до 90 кг (клас J2) завоював Олександр Назаренко!

За крок від нагороди, посівши 5 місце, зупинився ще один наш спортсмен – Юрій Марченко (понад 90 кг, J1).

Таким чином, за два змагальні дні українські парадзюдоїсти завоювали одразу 8 нагород (3 золоті-2 срібні-3 бронзові). Цей результат дозволив нашій команді посісти друге місце у загальнокомандному заліку, поступившись лише збірній Туреччини, у якої на одне срібло більше.

10 жовтня, в Баку нагороди світової першості розіграли у командному турнірі серед чоловіків та жінок. За підсумками змагань, на найвищу сходинку п'єдесталу пошани підійнялася наша жіноча збірна у складі Наталії Ніколайчик, Анжели Гаврисюк, Анастасії Гарник (клас J1), а також Юлії Іваницької та Інни Сич (клас J2).

На шляху до золотої нагороди наша збірна здолала команди Бразилії, Туреччини, Індії та збірну IBSA, таким чином набравши максимальну кількість балів в групі (40). Срібні нагороди завоювали представниці Бразилії, а бронзові команда Туреччини.

За крок від нагороди, посівши 5 місце, зупинилася наша чоловіча збірна. У чвертьфіналі українці здолали збірну Монголії, проте у півфіналі поступилися представникам Туреччини. Після цього у поєдинку за бронзу наші дзюдоїсти мінімально програли команді Бразилії (4:3).

Щиро вітаємо наших новоспечених чемпіонів та призерів, їх тренерів, а також усю українську спільноту дзюдо з даними досягненням! Пишаємося вами!