11 нагород від українських парадзюдоїстів з чемпіонату Європи в Кальярі

З 2 по 4 вересня в італійському місті Кальярі відбулася континентальна першість з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору. Участь у змаганнях взяли парадзюдоїсти з 20 країн Європи, серед яких і 10 представників збірної України.

У підсумку за два змагальні дні індивідуальної першості скарбничка нашої команди поповнилася одразу 9 нагородами, з них чотири найвищого гатунку.

Звання чемпіонів Європи у категорії J1 (тотально незрячі) завоювали Ніколайчик Наталія (-48 кг), Гаврисюк Анжела (-57 кг) та Анастасія Гарнік (+70 кг), а у категорії J2 (слабозорі) на найвищу сходинку п’єдесталу підійнявся Давид Хорава (-60 кг).

Срібні нагороди у свій актив у категорії J1 записав Юрій Марченко (+90 кг), а у категорії J2 на другу сходинку п’єдесталу підійнялися Юлія Іваницька (-48 кг) та Інна Сич (-57 кг), яка повернулася у великий спорт після народження дитини.

Єдину бронзову нагороду у скарбничку нашої команди у другий змагальний день у категорії J2 приніс Дмитро Соловей (-90 кг).

Даний результат дозволив нашій команді посісти перше місце у загальнокомандному заліку за підсумками індивідуальної першості.

Успіх особистих змагань українці закріпили в командному турнірі, де завоювали одразу дві нагороди. На найвищу сходинку п’єдесталу підійнялася жіноча команда (категорії J1-J2) у складі Анжели Гаврисюк, Наталії Ніколайчик, Юлії Іваницької, Людмили Якимчук, Інни Сич та Анастасії Гарнік. У фіналі українки здолали команду Туреччини.

Натомість чоловіча збірна у складі Давида Хорави, Дмитра Соловея, Олександра Назаренка та Юрія Марченка у фіналі поступилася представникам Туреччини і посіла підсумкове 2 місце.

Щиро вітаємо наших новоспечених чемпіонів та призерів європейської першості, а також тренерів команди Михайла Романкевича та Івана Іваницького! Бажаємо подальших успіхів та перемог!