Четверта медаль! Олексій Болдирєв - бронзовий призер світової першості

Бронзову крапку у виступах збірної України в рамках індивідуальної першості чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів поставив Олексій Болдирєв (до 90 кг). В заключний змагальний день наш дзюдоїст піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Здобувши перемогу у 1/8 фіналу над боснійцем Джордже Пажіком, у чвертьфіналі наш дзюдоїст лідируючи по ходу поєдинку, на жаль, поступився узбеку Аббосу Шермахматову.

У втішному поєдинку українець  здолав француза Кезяга Гарвента, а у поєдинку за бронзу зустрівся зі співвітчизником Нікітою Юдановим, який в свою чергу впевнено дістався стадії півфіналу, де, на жаль, прикро поступився угорцю Петеру Кендересі.

В українському дербі, як і на цьогорічному чемпіонаті Європі, переможцем вийшов саме Болдирєв. Незважаючи на те, що жодному з дзюдоїстів не вдалося виконати результативної дії, Юданов отривав три «Shido», що ознаменувало перемогу для Болдирєва.

Щиро вітаємо нашого дзюдоїста та його тренерів! У підсумку збірна України завершила індивідуальну першість чемпіонаті світу серед кадетів з 4 нагородами у своєму активі.

Відзначимо, що за крок до нагороди сьогодні зупинилася Діана Семченко (понад 70 кг). Наша спортсменка впевнено пробилася до півфіналу, де прикро поступилася француженці Сельї Канкан, після чого у поєдинку за бронзу через три попередження програла монголці Бацуурі.

Завтра, 28 серпня, в Сараєво відбудеться змішаний командний турнір, в якому братиме участь збірна України.