Друга медаль! Анна Тєлєгіна - бронзова призерка чемпіонату світу

Кадетська збірна України з дзюдо продовжує свою медальну ходу на чемпіонаті світу U-18 в Сараєво. У другий змагальний день скарбничка нашої команди поповнилася ще однією нагородою - бронзу у категорії до 52 кг завоювала Анна Тєлєгіна.

Бронзова призерка цьогорічного чемпіонату Європи серед кадетів підтвердила свій статус і на світовій першості. Наша дзюдоїстка впевнено виграла свою групу, здобувши три перемоги у попередніх раундах над представницями Сербії, Румунії та Польщі, після чого у півфіналі зустрілася узбечкою Сугдійоною Рафкатовою.

У поєдинку, який тривав майже 10 хвилин (!) жодній з дівчат не вдалося заробити оцінку, а тому переможниця визначалися лише після третього «Шидо». На жаль, першою три жовті картки зібрала саме наша дзюдоїстка.

Втім, зібравши всю волю в кулак, українка продемонструвала справжній характер у боротьбі за бронзу з італійкою Міхелою Террановою. Після безрезультативного основного часу, на першій хвилині Golden Score Анні вдалося провести чудову атаку виконавши кидок на оцінку «Ваза-арі».

Бронзова нагорода чемпіонату світу вирушає до України! Щиро вітаємо нашу спортсменку та увесь тренерський штаб з даною звитягою! Так тримати!

Відзначимо, що на стадії 1/8 фіналу боротьбу на турнірі припинили Данило Федорик та Назар Вісков (до 60 кг). Українці впевнено подолали стартові раунди, проте не впоралися з суперниками Казахстану та США відповідно. При чому, дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів Назар Вісков домінуючи у поєдинку з американцем Крістофером Велазко, поступився на Golden Score у досить суперечливому моменті.

В свою чергу представниці категорії до 48 кг Юлія Штефаняк та Анастасія Левченко поступилися вже у перших для себе сутичках на турнірі.

Нагадаємо, у перший змагальний день золоту нагороду для нашої країни завоювала Анастасія Суперсон (до 40 кг).

Розклад змагань, а також посилання на трансляцію та онлайн результати кадетського чемпіонату світу ви можете знайти за цим посиланням.