Два срібла і бронза! Українці завоювали нагороди на КЄ в Мадриді

Черговий етап Відкритого Кубку Європи в Мадриді приніс збірній Україні одразу три нагороди. Приємно, що цього разу порадувала молодь - у другий змагальний день медалі завоювали наші юніори.

До фіналу у ваговій категорії до 90 кг вдалося пробитися Артему Бубирю. У попередніх раундах наш спортсмен одержав 4 перемоги, при чому всі достроково. Після чого у поєдинку за золото зустрівся з господарем татамі іспанцем Трістані Мосахлішілі.

На жаль, цього разу перевага була саме на стороні іспанця, а Артем вперше в кар’єрі піднявся на срібну сходинку п’єдесталу дорослого Кубку Європи. До цього в активі українця була бронзова нагорода з European Open в Варшаві в 2020 році.

Так само срібну нагороду у ваговій категорії понад 100 кг завоював Олексій Галака. Наш дзюдоіст одержав три перемоги у попередніх раундах, в тому числі здолавши у чвертьфіналі першого сіяного американця Крістіана Коновала, проте у фіналі, на жаль, поступився дзюдоїсту з Нідерландів Єлле Сніппе. Для нашого 19-річного дзюдоїста це перша міжнародна нагорода на дорослому рівні.

У категорії до 78 кг у жінок змагалися одразу три українки. Одній із них, а саме Єлизаветі Литвиненко, вдалося завоювати бронзову нагороду, тим самим реабілітувавшись за поразку у поєдинку за третє місце на Grand Slam в Тбілісі.

Цього разу дійшовши до стадії чвертьфіналу, Єлизавета поступилася італійці Лінді Політі, після чого у втішній сутичці здолала співвітчизницю Юлію Курченко, а у поєдинку за бронзу взяла гору над француженкою Хлое Буттігє.

Крім того у перший змагальний день, у категорії до 73 кг п’яте місце посів ще один наш молодий дзюдоїст Владислав Казіміров. Українець впевнено дістався стадії 1/4 фіналу, де лише на Golden Score поступився першому сіяному на турнірі французу Габа, після чого у втішній сутичці здолав італійця Магнані, а далі у поєдинку за бронзу зустрівся з німцем Зінггом.

На жаль, попри гідну боротьбу від нашого спортсмена, цього разу перевага була на стороні суперника. У підсумку Владислав посів 5 місце на турнірі, що є найкращим результатом для 19-річного українця на дорослому рівні!

Сьоме місце на турнірі посіла Юлія Курченко, яка зараз виступає у ваговій категорії до 78 кг. Щиро вітаємо наших спортсменів та тренерський штаб з даними звитягами! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Відзначимо, що надалі наші спортсмени відправляться на тренувальний збір в хорватський Пореч, де будуть готуватися до подальших турнірів.