Українські кадети тріумфували на Кубку Європи в Бухаресті

Мажорну крапку у виступах українських дзюдоїстів на міжнародній арені поставили наші спортсмени до 18 років, які тріумфували на Кубку Європи серед кадетів, який минулими вихідними відбувся в румунському Бухаресті. За два змагальні дні українці завоювали сумарно 8 нагород, з них 2 золоті.

У перший змагальний день у категорії до 44 кг одразу троє наших дівчат пробилися до півфіналу, де між собою розіграли нагороди. У підсумку, Маргарита Мірошниченко завоювала золото, здобувши у фіналі перемогу над Анастасією Суперсон. А Марія Бєгунова, яка поступилася співвітчизниці у півфіналі, у поєдинку за бронзу здолала румунку Балан.

Ще дві бронзові нагороди наші дівчата завоювали у категорії до 48 кг. Юлія Штефаняк та Меланія Водянна впевнено пробилися до півфіналу, де, на жаль, поступилися своїм суперницям. Втім, у поєдинках за бронзу обоє наших дівчат були безперечні, здобувши яскраві перемоги.

У другий змагальний день на найвищу сходинку п'єдесталу в третій раз поспіль піднявся Ігор Цуркан! У категорії до 81 кг наш спортсмен знову не залишив шансів суперникам, здобувши три дуже впевнені перемоги над суперниками з Молдови, Естонії та Туреччини, а у фіналі здолавши представника Арменії! При цьому всі сутички наш дзюдоїст завершив достроково оцінкою іппон.

Відзначимо, що цієї весни Ігор так само впевнено здобував перемоги на Кубку Європи в Загребі та Тепліце! Щиро вітаємо нашого спортсмена та бажаємо не збавляти обертів!

У категорії до 90 кг на третю сходинку п'єдесталу піднявся киянин Нікіта Юданов. Після двох перемог у попередніх раундах, у півфіналі наш дзюдоїст поступився майбутньому чемпіону з Сербії Мілану Булая, після чого у поєдинку за бронзу здолав ще одного серба Стефана Сіміча.

Ще одну бронзову нагороду завоювала Юлія Кузьменко у ваговій категорії до 63 кг. Впевнено дійшовши до стадії півфіналу, наша дзюдоїстка поступилася суперниці з Греції, після чого у сутичці за бронзу взяла гору над спортсменкою з Туреччини.

Відзначимо, що у загальнокомандному заліку наша збірна посіла 4-е місце. Вітаємо наших чемпіонів та призерів Кубку Європи, бажаємо подальших успіхів та перемог в ім'я України!