Бекірбек Моргоєв та Артем Хомула – бронзові призери КЄ в Сараєво

Минулими вихідними одразу у трьох європейських містах відбулися змагання континентального Кубку серед дорослих, юніорів та кадетів. На кожному з турнірів збірна України не залишилася без нагород. На Кубку Європи серед дорослих, який відбувся в Сараєво, українські дзюдоїсти завоювали дві бронзові нагороди.

У категорії до 60 кг Бекірбек Моргоєв, розпочавши свій турнірний шлях з другого раунду, одержав перемогу над німцем Мурроне, після чого у чвертьфіналі за менш ніж 2 хвилини розібрався з угорцем Геджудусом.

У півфіналі наш дзюдоїст, на жаль, поступився ще одному представнику Угорщини Фецко, а у поєдинку за бронзу впевнено переміг швейцарця Целікбілека. Для Бекірбека – це перша нагорода з міжнародних змагань за більш ніж 3 роки. Останній раз наш спортсмен підіймався на п’єдестал пошани континентального Кубку в Дубровніку в 2019 році.

У категорії до 73 кг так само бронзову нагороду завоював Артем Хомула. Після перемоги над німцем Вієнеке та угорцем Щегеді у попередніх раундах, у чвертьфіналі наш спортсмен поступився італійцю Рубека.

Втім, зібравши всю волю в кулак, наш спортсмен зумів виграти дві втішні сутички, після чого у поєдинку за бронзу іппоном переміг ще одного представника Італії Едоардо Мелла.

Після 5 місця на Кубку Європи в Дубровніку два тижні тому, на цей раз наш спортсмен таки дістався п’єдесталу пошани! Щиро вітаємо хлопців з нагородами та бажаємо подальших успіхів та перемог!

Відзначимо, що ще двоє представників збірної України – Марія Булашевич (до 63 кг) та Заур Дуньямалієв (до 90 кг), який два тижні тому вигравав аналогічний турнір в Дубровніку, на цей раз припинили боротьбу у другому раунді.