Українські дзюдоїсти завоювали 11 нагород на Дефлімпійських іграх 2021

Національна дефлімпійська збірна команди України з дзюдо тріумфально виступила в особистій першості в рамках XXIV літніх Дефлімпійських ігор, які проходять в бразильському місті Кашіас-ду-Сул. За два змагальні дні наша команда виборола сумарно 11 нагород, з них 3 золоті!

У перший змагальний день чемпіонкою Дефлімпійських ігор стала Анна Шостак (до 52 кг). Ще чотири бронзові нагороди вибороли Катерина Авдєєва (до 57 кг), Владислав Мозирєв (до 66 кг) та Дмитро Шеретов (до 73 кг).

У другий змагальний десь особистої першості одразу двоє українських атлетів підійнялися на найвищу сходинку п’єдесталу. У категорії до 63 кг чемпіонкою стала Катерина Шепелюк, а у категорії до 90 кг серед чоловіків золото взяв Лука Нетяга.

В цей же день українці вибороли ще 4 нагороди: срібло – Марина Погорєлова (до 70 кг) та Володимир Маклаков (до 100 кг), бронза – Марія Бала (до 78 кг) та Оксана Кравченко (понад 78 кг).

В загальнокомандному заліку Дефлімпіади українська збірна впевнено перебуває на 1 позиції. Щиро вітаємо наших спортсменів зі значним досягненням та бажаємо їм подальший успіхів та перемог!

Відзначимо, що у четвер, 5 травня, на Дефлімпіаді відбудуться командні змагання серед чоловіків  (-73, -90, +90 кг) та жінок (-57, -70, +70 кг).

Розклад змагань:

• 15:00 - початок змагань.
  • 18:00 - медальна церемонія.

*час київський.

Трансляція змагань буде доступна за посиланням, а також на загальнонаціональному каналі Equalympic.