Три з трьох! Українські кадети тріумфували на КЄ в Страсбурзі

Після медальних здобутків українців в Познані та Дубровніку, гарні новини надійшли і з французького Страсбургу, де минулими вихідними проходив Кубок Європи серед кадетів. В заключний змагальний день представники збірної України завоювали три з трьох можливих нагород!

Золото у ваговій категорії понад 90 кг підкорилося дніпрянину Крістіану Хохлову. Всі чотири свої поєдинки на турнірі наш дзюдоїст завершив достроковими перемогами, не залишивши жодних шансів своїм суперникам.

Для Крістіана це перше золото в кар’єрі з етапів Кубку Європи. На початку квітня наш спортсмен здобув срібло на аналогічному турнірі в Тепліце.

Бронзу у цій же ваговій категорії здобув ще один українець - Федір Ярошенко. Після поразки у чвертьфіналі наш юний спортсмен здобув дві перемоги у втішних сутичках, після чого у поєдинку за бронзу взяв гору над французьким однолітком.

Аналогічним турнірний шлях видався і у представника України у ваговій категорії до 81 кг Івана Чернишенка. Після поразки на Golden Score у чвертьфіналі, наш дзюдоїст виграв дві втішні сутички, а поєдинку за бронзу достроково переміг господаря татамі - француза Бастіена Понса.

Всі свої нагороди наші хлопці присвячують Україні та її захисникам! «У цей величний і світлий Великодній день день ми бажаємо нашій країні миру та перемоги», - зазначили дзюдоїсти.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з нагородами та бажаємо подальших успіхів та перемог! Наступними змаганнями кадетів в міжнародному календарі стане Кубок Європи в Бухаресті, що відбудеться 7-8 травня.

Нагадаємо, велика частина юних українських спортсменів наразі перебувають в румунській Констанці, куди вони були евакуйовані на період бойових дій в Україні.