Два золота українських юніорів на Кубку Європи в Познані

Цілих 28 дзюдоїстів представляли збірну України з дзюдо на Кубку Європи серед юніорів, що в минулий вікенд відбувся в польській Познані. У підсумку на честь наших спортсменів двічі лунав гімн України, а ще шість українських дзюдоїстів зупинялися за крок від п’єдесталу.

У перший змагальний день блискучу перемогу у категорії до 73 кг здобув киянин Антон Шугалєєв, який виграв сумарно 6 сутичок. У фіналі проти грузина Коте Капанадзе, захопивши з самого початку ініціативу, на останній хвилині поєдинку наш спортсмен провів другий результативний прийом, тим самим одержавши дострокову перемогу.

Відзначимо, що для нашого 19-річного спортсмена це перша нагорода з континентальних Кубків, з чим ми його і вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Друге золото у скарбничку збірної України поклала Діана Семченко (понад 78 кг). Будучи однією з чотирьох учасниць турнірної сітки, Діана виграла всі три поєдинки, не заливши жодного шансу суперницям з Польщі, Італії, а також своій співвітчизниці з України Катерині Семенченко.

Для Діани це вже друге золото з міжнародних турнірів за поточний місяць. На початку квітня наша спортсменка одержала перемогу на кадетському Кубку Європи в Тепліце.

Відзначимо, що за крок від медалей, посівши 5 місця на турнірі, зупинилися Владислав Казіміров (до 73 кг), Роман Крохмальов (до 100 кг), Олексій Галака (понад 100 кг), а також Ольга Кальницька (до 52 кг),  Ія Кучава (до 63 кг) та Анна Казакова (до 78 кг).

У загальнокомандному заліку наша збірна посіла високе третє місце, поступившись лише Грузії та Азербайджану. Наступним турніром для юніорів стане Кубок Європи в французькому Нантеррі, що відбудеться 7-8 травня.