Зорепад медалей! Українські кадети завоювали 7 нагород на Кубку Європи

Минулими вихідними у чеському Тепліце завершився кадетський Кубок Європи, на якому збірна України була представлена 20 спортсменами до 18 років, яким вдалося на період бойових дій виїхати за кордон. У підсумку за два змагальні дні наші спортсмени завоювали одразу 7 нагород, з них 2 золоті.

У перший змагальний день єдину медаль у скарбничку збірної України приніс Назар Вісков. У категорії до 60 кг українець здобув три поспіль перемоги та впевнено пробився до чвертьфіналу, де зазнав поразки від майбутнього чемпіона змагань з Румунії.

У втішній сутичці наш дзюдоїст спочатку переміг представника Грузії, після чого у поєдинку за бронзу під кінець основного часу зумів здолати суперника з Нідерландів.

Проте справжній медальний бум для нашої команди стався у другий день змагань! На найвищу сходинку п'єдесталу знову вдалося підійнятися Ігорю Цуркану (до 81 кг). У березні наш спортсмен переміг на Кубку Європи в Загребі, а зараз підтвердив свій клас в Тепліце.

Посіяний під першим номером вихованець Ігоря Цуркана-старшого, не залишив шансів своїм суперникам. Вигравши всі 5 поєдинків, українець здобув друге золото у своїй міжнародній кар'єрі.

Так само вдруге в кар'єрі на найвищу сходинку п'єдесталу Кубку Європи підійнялася 16-річна киянка Діана Семченко (понад 70 кг). Здобувши три яскраві перемоги у попередніх раундах, у фіналі наша спортсменка за менш ніж дві хвилини здолала суперницю з Франції.

Одразу два українці підійнялися на п'єдестал пошани у ваговій категорії до 90 кг. У дебютанта Кубку Європи Нікіти Юданова - срібло, а у ще одного вихованця Ганни Каштанової Олексія Болдирєва - бронзова нагорода.

Срібло у ваговій категорії понад 90 кг завоював Крістіан Хохлов, який у фіналі на Golden Score поступився однолітку з Туреччини.

У ваговій категорії до 63 кг у дівчат бронзову нагороду здобула Юлія Кузьменко. Впевнено діставшись до півфіналу, наша дзюдоїстка поступилася майбутній чемпіонці з Австрії, проте у бронзовому фіналі не залишила шансів суперниці з Ізраїлю.

Змагання в Тепліце збірна України завершує на 2 місці в турнірній таблиці. Двічі на арені звучав гімн України на честь перемог наших спортсменів. Всі свої нагороди наші дзюдоїсти присвячують Україні та її захисникам, які мужньо протистоять російському загарбнику.

Вітаємо наших спортсменів та увесь тренерський штаб, бажаємо подальших успіхів. Наступний етап кадетського Кубку Європи відбудеться у Страсбурзі 23-24 квітня.