Євген Гончарко – бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів

У перший змагальний день світової першості з дзюдо серед юніорів U-21 в італійській Ольбії скарбничка збірної України поповнилася бронзовою нагородою. У категорії до 66 кг на третю сходинку п’єдесталу піднявся 18-річний Євген Гончарко!

Розпочавши свій турнірний шлях з другого раунду, Євген один за одним впевнено здолав представника Киргистану Ербола Абашбекова, а також угорця Акоса Барчікая.

У чвертьфіналі нашому спортсмену протистояв чемпіон світу серед кадетів 2019 року, а також срібний призер юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айросі 19-річний росіянин Абрек Нагучєв. Саме йому поєдинком раніше на стадії 1/8 фіналу поступився ще один українець Владислав Казіміров.

Проте у поєдинку з Гончарко першим номером працював саме наш спортсмен. Нав’язавши агресивну боротьбу і контролювавши хід поєдинку, здавалося, що саме Євген одержає перемогу.

Проте, на жаль, росіянин зумів провести результативний прийом на оцінку Ваза-арі, що і вирішив долю сутички. Варто відзначити, що у підсумку саме Нагучєв завоював золоту нагороду чемпіонату світу.

Ну а Євген в свою чергу відправився боротися у втішних сутичках, де спочатку здолав представника Узбекистану Абдулбосіта Абдусалімова, а потім у сутичці за бронзову нагороду ефектним кидком на 4 хвилині поєдинку взяв гору над молдованином Раду Ізвореану!

Це перша нагорода для Євгена з чемпіонатів світу. Щиро вітаємо нашого спортсмена і бажаємо йому подальших успіхів! Нагадаємо, що на початку вересня вихованець Сергія Плієва завоював медаль бронзового ґатунку на чемпіонаті Європи U-21 в Люксембурзі!

Щодо інших результатів змагального дня слід зазначити, що Олег Вередиба (до 60 кг) і Владислав Казіміров (до 66 кг) поступилися у третьому раунді змагань, а ще один українець Микита Голобородько (до 60 кг) програв у стартовій сутичці.

В четвер, 7 жовтня, на татамі в Ольбії вийде ще один представник України Ростислав Бережний (до 73 кг). Змагання чемпіонату світу з дзюдо триватимуть до 10 жовтня.