Перевірка найближчого резерву. Підсумки ЧУ до 16 років

З 27 по 28 серпня у Львові відбувся чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 16 років, в якому взяли участь 630 учасників з усіх регіонів України.

Основною ціллю даних змагань була перевірка найближчого резерву кадетської збірної України, а також можливість отримати змагальну практику для юних спортсменів, адже через пандемію коронавірусу змагання у даній віковій групі довгий час не проводилися.

Протягом двох днів чемпіонату було розіграно 16 комплектів нагород у 7 жіночих вагових категоріях, і 9 чоловічих. Медалі вибороли представники 15 областей, а найбільше нагород завоювали спортсмени з Києва.

Про підсумки чемпіонату України пресслужбі ФДУ розповів старший тренер кадетської збірної України, а за сумісництвом президент львівської обласної Федерації дзюдо Сергій Дребот:

«Чемпіонат України пройшов на хорошому рівні, зі своєю задачею ми впоралися. Нам було приємно приймати дані змагання, адже тут виступали молоді, перспективні спортсмени, надія нашого виду спорту. Тому рахую, що чемпіонат пройшов досить добре.

Варто відзначити, що дана вікова група збирає найбільше учасників, тому це один з наймасовіших заходів в календарі Федерації дзюдо України. Приємно, що при цьому було надзвичайно висока конкуренція у всіх вагових категоріях, було багато рівних сутичок, тобто спортсмени для свого віку готові дуже добре.

На фото: Нікіта Юданов (+81 кг) з Ганною Каштановою

Особисто я відзначив би у 46 кг представника Львівщини Даудбека Холматова, який виборов золото, показав досить впевнену і хорошу боротьбу. Також варто відзначити категорію +81 кг, де перемогу здобув Нікіта Юданов з Києва, який також був одним з фаворитів, і в принципі підтвердив свій статус. Загалом є хороші спортсмени, які у майбутньому будуть показувати хороші результати, як в кадетському, так і юніорському віці.

Основною задачею даного чемпіонату було переглянути найближчий резерв, підростаюче покоління, побачити, в якій вони формі. Далі перед ними стоїть задача підготуватися до відбіркового чемпіонату України, щоб потрапити до кадетської збірної. Він запланований на осінь».

Відзначимо, що перемогу у загальнокомандному заліку одержали представники м. Києва, завоювавши 17 нагород (5-4-8), на другому місці розташувалася команда Одеської області (3-2-3), трійку призерів замкнули спортсмени з Чернігівщини (2-1-1).

Нижче пропонуємо ознайомитися з призовими трійками у кожній з вагових категорій: