Збірна України виборола 4 нагороди кадетського Кубку Європи в Бухаресті

Водночас з юніорським Кубком Європи, який минулими вихідними відбувся в чеській Празі, у румунському Бухаресті проходив аналогічний турнір серед кадетів.

Вже традиційно збірна України повертається з нагородами з даних змагань. Цього разу золото у ваговій категорії понад 70 кг завоювала Діана Семченко, яка цього сезону вже піднімалася  на п’єдестал пошани кадетського Кубку Європи в Поречі.

Ще три бронзові нагороди в Бухаресті зуміли вибороти Ігор Цуркан (до 73 кг), Всеволод Климов (до 81 кг) та Аліса Віденеєва (до 70 кг).

5 місця посіли наступні наші спортсмени: Софія Спіцина (до 40 кг), Назар Віськов (до 55 кг), Маргарита Бєлкова (понад 78 кг).

Щиро вітаємо наших спортсменів та тренерський штаб! Бажаємо подальших перемог!

Нагадаємо, на минулому Кубку Європи, що відбувся у чеському Тепліце збірна України завоювала відразу 7 нагород.

Відзначимо, що наступним стартом для українських кадетів стане чемпіонат Європи в Ризі, який відбудеться 17-19 серпня!