Три медалі з Відкритого Кубку Європи в Загребі

У столиці Хорватії Загребі завершився другий у поточному році турнір серії European Open, на якому збірна України була представлена 32 дзюдоїстами. За підсумками змагань в активі нашої команди три нагороди, в тому числі одне золото.

Його у категорії до 100 кг завоював Антон Савицький, який не залишав шансів своїм суперникам по ходу всього турнірного шляху. Три з чотирьох своїх переможних сутичок 25-річний українець завершив достроково, а у фіналі з Зекай Шпаті з Косово, переміг завдяки вдалому кидку на оцінку «Ваза-арі» в основний час.

Бронзу у цій же ваговій категорії завоював ще один українець Євген Вегера. Після поразки у півфіналі від вищезгаданого Савицького, за іронією долі у сутичці за бронзову нагороду Євген зустрівся ще з одним співвітчизником Данилом Гуцолом. У підсумку в українському протистоянні сильнішим виявився саме Євген.

Ще одну бронзову нагороду у категорії до 81 кг зумів завоювати вихованець Ганни Каштанової Гєворг Манукян. Після поразки у півфіналі від іспанця Мендіоли, у сутичці за бронзу Гєворг не залишив шансів супернику із Австрії Себастьяну Денггу.

Також одразу декілька наших спортсменів зупинилися за крок від п’єдесталу. Так у категорії до 60 кг 5 місце посів Дільшот Халматов, у категорії до 66 кг Євген Гончарко, а також Данило Гуцол (до 100 кг), Єлизавета Литвиненко (до 78 кг) та Василина Кириченко (понад 78 кг).

Сьомі місця за підсумками змагань посіли Юлія Гребеножко і Анастасія Антіпіна (обидві до 63 кг), а також Руслана Булавіна, яка виступає у надважкій ваговій категорії.

Додому збірна України повернеться в ніч з понеділка на вівторок 4 квітня. Після цього більшість спортсменів буде готуватися до Відкритого Кубку України, який 13 травня відбудеться в Києві.

В свою чергу основна збірна України з 14 травня відправиться на тренувальний збір до іспанського Аліканте.