В Сумах відбулася III літня Гімназіада України

Слідом за XVI Універсіадою з дзюдо, що відбулася минулими вихідними, в Сумах з 26 по 28 квітня пройшов ще один важливий турнір для молоді – III літня Гімназіада України. Змагання налічували 202 дзюдоїстів до 18 років, з них 70 дівчат, і 132 юнака.

 

Змагання проводилися з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту, зокрема дзюдо, серед учнів закладів загальної середньої освіти, масового залучення учнівської молоді до занять спортом, а також підготовки до XVIII Всесвітньої літньої Гімназіади.

 

Після відбіркових етапів, що відбулися в регіонах, в Сумах, у Палаці студентського спорту СумДУ пройшов всеукраїнський фінал. До участі у фіналі Гімназіади від регіону допускалася команда у складі до 20 спортсменів, та до 3 тренерів.

 

У підсумку перемогу у загальнокомандному заліку здобула команда м. Києва, на рахунку якої 4 золоті, 4 срібні, і 4 бронзові нагороди. На другому місті фінішувала Запорізька область, представники якої завоювали сумарно 8 нагород, а бронзовими стали господарі змагань – представники Сумщини. В їх активі 4 нагороди.

 

Пропонуємо вам також ознайомитися з трійками призерів в індивідуальній першості:

 

Women-40 (5)

1.

СУПЕРСОН Анастасія

/Київ

2.

САВЧУК Сніжана

/Київська

3.

СЕЛІВЕРСТОВА Софія

/Житомирська

3.

СЕРГІЮК Ірина

/Волинська

 

Women-44 (8)

1.

МЄЛЄШКОВА Віола

/Харківська

2.

ЯЦЕНКО Євгенія

/Донецька

3.

СТОЦЬКА Маргарита

/Житомирська

3.

ДУСЬ Христина

/Чернігівська

 

Women-48 (11)

1.

КУХАР Мілена

/Сумська

2.

ГУСЄВА Вікторія

/Запорізька

3.

ШЕВЧЕНКО Єлизавета

/Чернігівська

3.

КОНОНЕНКО Вікторія

/Дніпропетровська

 

Women-52 (16)

1.

ВОЛОШИНЮК Яна

/Івано-Франківська

2.

ДОВЖЕНКО Катерина

/Київ

3.

ДЯКУН Дар'я

/Одеська

3.

НЕВЗОРОВА Марія

/Полтавська

 

Women-57 (8)

1.

ІЗОСІМОВА Єлизавета

/Полтавська

2.

ГНАТЕНКО Катерина

/Полтавська

3.

ПОЛЯКОВА Марія

/Київ

3.

КУМЕЧКО Віолета

/Житомирська

 

Women-63 (9)

1.

КУЗЬМЕНКО Юлія

/Київ

2.

ПЩУЛКОВСЬКА Ірина

/Запорізька

3.

ПОСИДЮК Мілана

/Запорізька

3.

ГРИЦЕНКО Вікторія

/Сумська

 

Women-70 (10)

1.

ВІДЕНЕЄВА Аліса

/Дніпропетровська

2.

РИЦЬКА Марія

/Сумська

3.

ГРИШИНА Марія

/Київ

3.

КАЛЕНИЧЕНКО Ангеліна

/Харківська

 

Women+70 (3)

1.

МУКАН Ганна

/Одеська

2.

ДЕМЧЕНКО Анастасія

/Вінницька

3.

КУДРЯВЦЕВА Валерія

/Сумська

 

Men-50 (16)

1.

КРАВЧЕНКО Данило

/Харківська

2.

ХАЛІН Даніїл

/Харківська

3.

КАЛЬНИЦЬКИЙ Олексій

/Київ

3.

ГРИГОРАШ Максим

/Івано-Франківська

 

Men-55 (21)

1.

ЛАНТУШЕНКО Клим

/Київ

2.

ГОРБАНЬ Артем

/Київ

3.

ФЕДОРИК Данило

/Львівська

3.

ПРИЙМА Олег

/Одеська

 

Men-60 (22)

1.

ФІК Михайло

/Харківська

2.

ПОТОРОЧЕНКО Євгеній

/Київська

3.

БАРАБАШ Євген

/Київ

3.

КІМ Сергій

/Дніпропетровська

 

Men-66 (27)

1.

ЮСУБОВ Абіл

/Одеська

2.

МАРЧЕНКО Максим

/Львівська

3.

ЯНЧУК Тимофій

/Житомирська

3.

ЛИХОЛАТ Максим

/Львівська

 

Men-73 (16)

1.

ХАКІМОВ Магомед

/Запорізька

2.

КАЗІМІРОВ Іван

/Київ

3.

КОЦУР Ілля

/Львівська

3.

ЧЕРКАСОВ Артем

/Запорізька

 

Men-81 (10)

1.

ДЕМЕНКО Владислав

/Дніпропетровська

2.

КОВАЛЬ Богдан

/Львівська

3.

ОМЕЛЬЧЕНКО Богдан

/Полтавська

3.

ЧАШУК Назарій

/Волинська

 

Men-90 (9)

1.

БОЛДИРЄВ Олексій

/Київ

2.

МОСКВИЧ Владислав

/Дніпропетровська

3.

ШВЕЦЬ В’ячеслав

/Запорізька

3.

ОНИПКО Дмитро

/Запорізька

 

Men+90 (11)

1.

ТАРАН Ілля

/Харківська

2.

ЯРОШЕНКО Федір

/Київ

3.

ОМЕЛЬЧЕНКО Ярослав

/Полтавська

3.

ГУЗІЙ Назар

/Запорізька

 

*В дужках вказана кількість учасників у кожній з вагових категорій.

 

З повними результатами змагань ви можете ознайомитися за посиланням.

 

 

 

Пресслужба ФДУ

Обновлено