Євген Вегера - срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів

Харків'янин Євген Вегера завоював срібну нагороду на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 21 року, що відбувся у фінському місті Вантаа 12-15 вересня.

Представники 44 країн Європи протягом 4 днів виборювали звання найкращого в індивідуальній та командній першості. Єдиним українським спортсменом, що зійшов на п'єдестал пошани став вихованець Геннадія Маханькова та Дмитра Віскова Євген Вегера, який посів друге місце у ваговій категорії до 100 кг.

П'яте місце на рахунку Руслани Булавіної (Дніпро) у ваговій категорії +78 кг, а Христина Гоман (+78 кг) зі Славутича Київської області та рівенчанин Євгеній Балєвський (+100 кг), який наразі представляє столицю - зупинились на сьомій позиції.

У першості серед змішаних команд нашім юніорам не вдалося здолати опір португальської команди у першому раунді змагань.

Головний старт юніорської збірної - чемпіонат світу відбудеться вже через місяць,  з 15 по 20 жовтня у Марокко.