Срібний здобуток у Варшаві

Дві нагороди завоювали кадети на континентальному форумі у Варшаві. І обидві - срібні.

У найлегшій ваговій категорії до 50 кг киянин Микита Голобородько витратив загалом менше хвилини на дві перемоги над спортсменами з Туреччини та Ізраїлю. Піфнальну та фінальну сутички вихованець Ганни Каштанової та Віталія Самотуга провів із дзюдоїстами з Франції: перемігши Луі Пестеларда, Микита поступився переможцю Кубка Європи у Бєльсько-Бяла Роману Валадьєру Рікардо.

На шляху до п'єдесталу у ваговій категорії до 81 кг Тимур Валєєв здолав опір португальця Педро Ліми та у доданий час - Міляна Радулі з Сербії, який у попередньому поєдинку виграв у Нікіти Батія. У грузинського спортсмена Акакія Джапарідзе підопічного Ігоря та Тетяни Кудряшових вже вигравав - в квітні у фіналі Кубку Європи в Тепліце, тому зміг зробити це і вдруге. Фінальна зустріч пішла за сценарієм росіянина Іхвана Еділсултанова, який зумів використати спробу житомирянина провести кидок на свою користь, заробивши оцінку ваза-арі на контр-атаці.

П'яті місця посіли Владислав Колобов (55 кг), Владислав Казіміров (60 кг) та Ростислав Бережний (90 кг). Кращий результат серед дівчат показала Владиcлава Снітко (52 кг) кг - 7 місце.

Наступний старт для кращих кадетів України - Європейський юнацький олімпійський фестиваль 24-27 липня в Баку.