Європейські Кубки: юніори розпочинають, дорослі продовжують

Одразу дві українські команди – доросла та юніорська – візьмуть участь у європейських Кубках 1-2 червня.

 

Після завершення напружених, але доволі успішних для нашої команди кадетських баталій, що точились протягом трьох місяців на чотирьох Кубках Європи (7 золотих, 2 срібні та 14 бронзових нагород), у перші вихідні літа в австрійському Лейбніці боротьбу за рейтингові бали розпочнуть юніори віком до 21 року.

 

Склад команди:

 

60 кг

Вадим Чернов (Волинь)

Віталій Скрипка (Харків)

Олег Вередиба (Дніпро)

Тимур Крейтор (Ніжин)

Едуард Штефанеса (Київ)

 

66 кг

Гліб Луб’янко (Харків)

Михайло Романов (Кременчук)

 

73 кг

Лев Смагін (Ужгород)

Станіслав Гуленков (Волинь)

 

81 кг

Дмитро Мартинов (Дніпро)

Дмитро Пилипенко (Запоріжжя)

Артур Єфремов (Черкаси)

Артем Бубир (Дніпро)

Станіслав Гунченко (Одеса)

Марат Крижанський (Київ)

Богдан Пушенко (Київська)

 

90 кг

Вадим Велков (Кропивницький)

Даниіл Карлов (Ніжин)

Сергій Білець (Харків)

 

100 кг

Євген Вегера (Харків)

Ян Балєвський (Київ)

Ігор Кохан (Київська)

 

+100 кг

Євгеній Балєвський (Київ)

Костянтин Яцко (Донецька)

Ярослав Книш (Харків)

Антон Плахотник (Київська)

 

57 кг

Владислава Нецвіт (Харків)

 63 кг

Анастасія Антіпіна (Київ)

 78 кг

Наталія Чистякова (Ніжин)

 +78 кг

Валерія Окулова (Одеса)

 

Тренери: Василь Волошин, Геннадій Маханьков, Денис Біліченко, Дмитро Смангін, Сергій Полтавцев, Юрій Бугров.

 Судді: Дмитро Ігнатенко, Сергій Нечмоня

 

Початок змагань о 10.30 за київським часом, у суботу змагатимуться юніори у вагових категоріях до 60 кг,  66 кг, 73 кг, юніорки – до 63 кг, 70 кг, 78 кг, +78 кг. У неділю: юніори до 81 кг, 90 кг, 100 кг, +100 кг, юніорки – 48 кг, 52 кг, 57 кг

 

 

Румунське мальовниче містечко Клуж-Напока вдруге у цьому році прийматиме змагання європейського масштабу: після юнацького Кубку Європи дійшла черга EUROPEAN OPEN. Це останній старт перед ІІ Європейськими іграми, а тому їх майбутні учасники матимуть нагоду покращити свої позиції у світовому рейтингу.

 

Склад команди:

 

60 кг

Бекірбек Моргоєв (Київська)

Дільшот Халматов (Київська)

Кирил Самотуг (Київ)

 

66 кг

Олександр Мойсей (Запоріжжя)

Микола Саєнко (Дніпро)

 

73 кг

Олександр Кошляк (Дніпро)

Геворг Хачатрян (Дніпро)

 

81 кг

Богдан Зусько (Запоріжжя)

Грачик Авагян (Дніпро)

Артем Харченко (Харків)

Олександр Черкай (Київ)

Гєворг Манукян (Київ)

 

90 кг

Віталій Шепель (Запоріжжя)

Віктор Макуха (Київ)

 

100 кг

Антон Савицький (Київ)

 

+100 кг

Федір Панько (Дніпро)

Нодар Мачутадзе (Дніпро)

Леонід Гасюк (Київ)

 

57 кг

Марія Скора (Запоріжжя)

 63 кг

Юлія Гребеножко (Чернігів)

 78 кг

Анастасія Турчин (Волинь)

 

Тренери: Артем Блошенко, Ганна Каштанова

 Судді: Віталій Суліма, Сергій Кознов

 

 Початок змагань об 11.00 за київським часом, у суботу змагатимуться чоловіки у вагових категоріях до 60 кг,  66 кг, 73 кг, жінки – 48 кг, 52 кг, 57 кг, 63 кг. У неділю: чоловіки 81 кг, 90 кг, 100 кг, +100 кг, жінки – 70 кг, 78 кг, +78 кг.

 

Трансляція змагань – на сайті eju.net

 

Обновлено