Гімназіада: українське дзюдо - в топ-списку

Збірна України перемогла на ХVII літній Гімназіаді, здобувши 112 медалей. Дзюдоїсти теж зробили вагомий внесок: "золото", "срібло" й дві "бронзи".

122 спортсменів із 22 регіонів делегувала наша країна на цей масштабний форум, що приймав марокканське місто Маракеш. Наш вид спорту представляли п'ятеро під керівництвом тренерів Сергія Дребота й Родіона Кохановського. Четверо з них зійшли на п'єдестал пошани.

"Золото" виборов Артем Бубир із Дніпра (на фото) у категорії до 73 кілограмів. "Срібло" взяв Тимур Валєєв з Житомирщини у вазі до 81 кг. "Бронза" - у Івана Прудіуса (до 60 кг) із Черкас і Сергія Ковбасюка (понад 90 кг) із Запоріжжя. Трохи не вистачило до нагороди киянці Владиславі Снітко (до 48 кг), яка фінішувала п'ятою.

Сітки в категоріях, де виступали українці:

До 48 кг (дівчата)

До 60 кг (хлопці)

До 73 кг (хлопці)

До 81 кг (хлопці)

Понад 90 кг (хлопці)

Загалом у турнірі дзюдоїстів боролися 98 учасників із 15 країн світу з чотирьох континентів, а в сумі у всіх видах програми за медалі сперечалися 4 000 спортсменів із майже шести десятків держав.