Єлизавета Каланіна - найкраща спортсменка квітня за версією НОК

Її особистий наставник Василь Волошин названий найкращим тренером місяця.

Таке рішення було ухвалено Експертною комісією НОК з визначення найкращого спортсмена і тренера місяця за підсумками детального аналізу результатів участі українських атлетів на провідних міжнародних змаганнях та після консультацій з Федерацією дзюдо України і тренерським штабом збірної.

Єлизавета Каланіна виборола першу в своїй кар’єрі  нагороду чемпіонату Старого Світу, перемігши на шляху до європейської медалі призерку континентальної першості минулого року Ірину Кіндзерську. Наразі Єлизавета Каланіна посідає в світовому рейтингу 11 місце. Раніше цього року вона виграла турнір серії «Гран-прі» в Марокко.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи з дзюдо збірна України виборола дві бронзові нагороди. Їх володарками стали Марина Черняк (48 кг) і Єлизавета Каланіна (+78кг).

Відзначимо, що для Єлизавети Каланіної це перша висока нагорода від Національного олімпійського комітету України.