Донецька область

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ДЗЮДО

 

 

Президент: Ігнатенко Дмитро Сергійович, тел: 0505771096

Віцепрезидент: Суліма Віталій Володимирович, тел: 0504713384

Генеральний секретар: Іванисенко Віталій Анатолійович, тел: 0509192893

Адреса: 84100, Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Вокзальна, буд. 59

 

Покровськ, Регіональна федерація боротьби самбо і дзюдо Покровська

ДЮСШ м. Покровськ

Задіран Олег Володимирович, клуб "Нітен"

Колчин Микола Данилович, тел: 0954661541

Суліма Віталій Володимирович, СДЮШОР, тел: 0504713384

Коленчук Дмитро Володимирович, клуб "Нітен"

Дугельний Антон

 

Покровський виконком

Блізнецов Сергій Валентинович, смт Родинське  

 

Мирноград

ДЮСШ відділ освіти

Новіков Едуард Володимирович, тел: 0503663242

Черкасова Тетяна Геннадіївна

 

Слав'янськ

Ігнатенко Дмитро Сергійович, Обласна КДЮСШ і ШВСМ, тел: 0505771096

Ігнатенко Альона Анатоліївна, Обласна КДЮСШ  

Бобровська Інга Ігорівна, Обласна КДЮСШ 

Філатов Андрій Віталійович, ДЮСШ м. Славянск, тел: 0502069567

Дейниченко Валерій Володимирович, ДЮСШ м. Слов'янськ

Мільошкін Данило Сергійович, ДЮСШ м. Слов'янськ

Дарчук Софія Тарасівна, районна ДЮСШ Слов'янська «Колос»

Дегтярьов Ігор Миколайович, районна ДЮСШ Слов'янська «Колос»

 

Лиман, "Лиманська територіальна федерація дзюдо"

Президент: Іванисенко Віталій Анатолійович, тел: 0509192893

Іванисенко Віталій Анатолійович, Донецька обласна КДЮСШ

Роменський Олексій Сергійович, Донецька обласна КДЮСШ

Кравцов Валерій Леонідович, Донецька обласна КДЮСШ

Рогоза Олексій Ігорович, ДЮСШ м. Лиман

 

Краматорськ

Боровик Андрій Сергійович, ДЮСШ 1 м. Краматорськ, тел: 0507077355

Максимушкин Юрій Вікторович, ДЮСШ 1 м. Краматорськ

Мацай Ігор Володимирович, ДЮСШ 1 м. Краматорськ

Ящук Микола Петрович, Донецька ШВСМ, тел: 0503267006

 

Малоянисоль, Нікольський район

Патріча Віталій Олександрович, Донецька обласна КДЮСШ, тел: 0502506092

 

Бахмут

Донецьке вище училище олімпійського резерву

Годлевський Павло Валерійович, Донецьке вище училище олімпійського резерву

Осипян Давид Романович, Донецьке вище училище олімпійського резерву та КДЮСШ-2 Бахмут, тел: 0662632977

Статівкін Леонід, КДЮСШ-2 м Бахмут, тел: 0509806970

 

смт Мироновський, Бахмутський район

Житюк Олександр Григорович, СДЮШОР, тел: 0505946407

 

Маріуполь

Яковлева Тетяна Миколаївна, СК «Атлетик», тел: 0507385705

Семенков Артем В'ячеславович, СК «Атлетик»

Сопін Олександр Вікторович, СК «Атлетик»

Костенко Микола Іванович, СК «Атлетик»

Бахнярська Юлія Володимирівна, СК «Атлетик»

Врублевська Віталія Володимирівна

Бігім Володимир, СДЮШОР

Менчака В'ячеслав, СДЮШОР, тел: 0991012052

Шишин Михайло Євгенович

 

Урзуф

Хая Генадій Євгенович, ДЮСШ

 

Добропілля

Черкасова Ірина Олексіївна, тел 0501696989

Пузіков Олександр Анатолійович, міська організація «Спорт для всіх»

 

смт Новодонецьке

Шестопалова Олена Сергіївна

Бутурдімова Ольга Сергіївна

 

Ялта

Килимник Василь Данилович

 

смт Володарське

Даниленко Олег Васильович

Чапні Генадій Валентинович

 

Велика Новоселівка

Косарєв Олександр Васильович

Чекубашев Андрій Леонідович

 

Обновлено