Календар змагань та зборів

 КАЛЕНДАР

СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2024 рік

СІЧЕНЬ

03-07  НТЗ збірної команди, Київ, ОНСЦ «Конча-Заспа»

08-16   міжнародний тренувальний табір, Міттерзіль, Австрія

26-28   GRAND PRIX, Португалія

 

ЛЮТИЙ

01-08   НТЗ збірної команди, Київ, ОНСЦ «Конча-Заспа»

02-04   GRAND SLAM, Париж, Франція

02-04   ВТ «Кубок Континіуму» (кадети 2007-2009), Луцьк

10-11   EUROPEAN OPEN, Дьор, Угорщина

10-11   ВТ, присвячений пам'яти загиблих воїнів-афганців, інтернаціоналістів, Луцьк

16-18   GRAND SLAM, Азербайджан, Баку

22        тренерсько-суддівський семінар, Київ

22-24   чемпіонат України U18 (2007-2009 р.н.), Київ

24-25   EUROPEAN OPEN, Варшава, Польща

 

БЕРЕЗЕНЬ

01-03   GRAND SLAM, Ташкент, Узбекистан

08-10   GRAND PRIX, Лінц, Австрія

11-18   міжнародний тренувальний табір, Німбурк, Чехія

13-14   чемпіонат України U21 (2004-09 р.н.), Київ

14-15   ВТ «Київська весна», Київ

16-17   Кубок Європи U18, Загреб, Хорватія

16-17   Кубок Європи, Рига, Латвія

22-24   GRAND SLAM, Тбілісі, Грузія

23-24   Кубок Європи U18, Шаморін, Словаччина

29-31   GRAND SLAM, Анталія, Туреччина

 

КВІТЕНЬ

06-07   Кубок Європи, Дубровник, Хорватія

06-07   Кубок Європи U18, Тепліце, Чехія

06-07   ВТ «ХХХIV Меморіал Івана Прищепи» серед юнаків та дівчат 2008-  2010 р.н., Дніпро

08-13   міжнародний тренувальний табір, Тата, Угорщина

12-14   ВТ «Дитячий фестиваль», Київ

13-14   Кубок Європи U21, Познань, Польща

10-23   НТЗ збірної команди до чемпіонату Європи

19-20   ВТ «Кубок Незламних» (юнаки та дівчата 2009-2010, 2011-2012 р.н.), Суми

19-20   ВТ пам’яті А.А. Шерегія «Кубок Ужгорода» «Randori Spring Cup-2024» серед юнаків та дівчат 2008-2010 р.н.+НТЗ, Ужгород

20-21   Кубок Європи U15, Сараєво, Боснія і Герцеговина

20-21   Кубок Європи серед ветеранів, Варшава, Польща

25-28   чемпіонат Європи, Загреб, Хорватія

25-27   ХІХ літня Універсіада України, Тернопіль

26-28   ВТ на призи почесного президента ХМФД Ігоря Гончара серед юнаків та дівчат 2011-2012, 2013-2014 р.н., Хмельницький

29-01   чемпіонат України U16 (2009-2010 р.н.), Київ

 

ТРАВЕНЬ

01-02   Кубок України, Київ

03-05   GRAND PRIX, Душанбе, Таджикистан

10-12   GRAND SLAM, Алмати, Казахстан

11-12   Кубок Європи серед ветеранів, Тбілісі, Грузія

17-18   VI літня Гімназіада України (2006-2008 р.н.), Ужгород

18-19   ВТ «LION JUDO CUP» (юнаки і дівчата 2009-2010, 2011-2012, 2011-2012), Львів

18-19   Кубок Європи, Боснія і Герцеговина

18-19   Кубок Європи U18, Бельсько-Бяла, Польща

19-24   чемпіонат світу, Абу-Дабі, ОАЕ

24-25   ВТ «Кубок Придніпров’я» (юніори, юніорки до 21 року), Кам’янське (з правом присвоєння звання «Майстер спорту України»)

24-26   ВТ «Кубок Поділля» до міжнародного дня захисту дітей серед юнаків та дівчат 2010-2011, 2012-2013 р.н., Хмельницький

25-26   Кубок Європи U15, Бельсько-Бяла, Польща

31-02   ВТ "Кодокан" серед юнаків та  дівчат, Одеса

31-02   Кубок Європи U15, Дьор, Угорщина

           ВТ пам'яті І. Момота, Черкаси 

           відкритий чемпіонат ФСТ "Колос" серед юнаків, дівчат та молоді пам'яті А.П. Усенка, Яготин, Київська обл.

 

ЧЕРВЕНЬ

01-02   Кубок Європи U21, Грац, Австрія

06-09   чемпіонат Європи серед ветеранів, Боснія і Герцеговина

08-09   EUROPEAN OPEN, Мадрид, Іспанія

10-17   міжнародний тренувальний табір, Пореч, Хорватія

15-16   Кубок Європи, Подчетртек, Словенія

15-16   ВТ на призи ЗМС Р. Машуренка серед молоді до 23 років, Луцьк

22-23   Кубок Європи U15, Хоче-Сливниця, Словенія

27-30   чемпіонат Європи U18, Самоков, Болгарія

28-30   GRAND SLAM, Улан-Батор, Монголія

29-30   Кубок Європи U21, Словень Градець, Словенія

 

ЛИПЕНЬ

01-05   міжнародний тренувальний табір, Бенідорм, Іспанія

06-07   EUROPEAN OPEN, Таллінн, Естонія

06-07   Кубок Європи U21, Прага, Чехія

13-14   Кубок Європи U21, Пакш, Угорщина

27-03   ХХХІІІ літні Олімпійські Ігри, Париж, Франція

 

СЕРПЕНЬ

02-04   ВТ, присвячений воїнам-героям ЗСУ та з нагоди другої річниці заснування СК "ЕВЕРЕСТ-2022" (юнаки та дівчата 2009-2010, 2011-2012, 2013-2014, 2015-2016 р.н), Криве Озеро, Миколаївська обл. 

31-01   ВТ пам'яті міського голови м. Кременчука Бабаєва О. (чоловіки), Кременчук

 

ВЕРЕСЕНЬ

05-08   чемпіонат Європи U21, Прага, Чехія

05-07   чемпіонат України U23, Львів

06-08   GRAND SLAM, Будапешт, Угорщина

11-13   чемпіонат ФСТ «Динамо» (юнаки та дівчата 2008-2010 р.н.), Львів

13-15   GRAND PRIX, Загреб, Хорватія

20-21   ВТ присвячений пам’яті загиблих воїнів, Героя України полковника  Олександра Аніщенка та народного Героя капітана Максима Савченка серед юнаків та дівчат серед юнаків 2008–2010, 2011-2012 р.н., Суми

21-22   Кубок Європи серед ветеранів, Гамбург, Німеччина

27-28   ВТ, присвячений воїнам ССО серед юнаків 2010–2011, 2012-2013 р.н., м. Кропивницький

28-29   EUROPEAN OPEN, Прага, Чехія

28-29   Кубок Європи серед ветеранів, Бірмінгем, Великобританія

25-29   чемпіонат світу серед кадетів до 18 років, Ашхабад, Туркменістан

 

ЖОВТЕНЬ

02-06   чемпіонат світу U21, Ашхабад, Туркменістан

03-05   чемпіонат України, за призначенням

05-06   Кубок Європи U15, Брно, Чехія

11-13   ВТ «Кубок Закарпаття» серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н., Ужгород

12-13   ВТ "Stronger Together Cup" серед юнаків 2010-2011, 2012-2013, 2014-2015 та дівчат 2010-2011, 2012-2013, Київ

12-13   Кубок Європи, Малага, Іспанія

18-20   GRAND SLAM, Абу-Дабі, ОАЕ

17-19   чемпіонат України U17 (2008-2010 р.н.), за призначенням

19-20   Кубок Європи U18, Рига, Латвія

25-26   ВТ «Патріот», присвячений Дню захисника та захисниць України серед юнаків 2010-2011р.н., Дніпро

26-27   ВТ «LVIV OPEN CUP» (юнаки, дівчата), Львів

26-27   EUROPEAN OPEN, Сараєво, Боснія і Герцеговина

26-27   Кубок Європи U18, Копер, Словенія

26-27   Кубок Європи серед ветеранів, Єлса, Хорватія

 

ЛИСТОПАД

01-03   GRAND SLAM, Азербайджан, Баку

06-11   чемпіонат світу серед ветеранів, США

08-09   ВТ «Кубок Федерації дзюдо Києва» серед юніорів та юніорок, Київ

09-10   ВТ, присвячений 81-й річниці визволення міста Києва

09-10   EUROPEAN OPEN, Рим, Італія

09-10   Кубок Європи U18, Дьор, Угорщина

15-17   чемпіонат Європи U23, Польща

15-16   ВТ «Українка» серед дівчат 2009-2010, 2011-2012, 2013-2014 р.н., Дніпро

16-17   ВТ, присвячений пам'яті волинських майстрів дзюдо, Луцьк

16-17   Кубок Європи U15, Рига, Латвія

22-23  V Відкритий командний кубок федерації дзюдо м. Кропивницького серед юнаків 2012-2023 р.н., Кропивницький

30-01   GRAND SLAM, Токіо, Японія

            чемпіонат України U15 (2010-2011 р.н.), за призначенням

 

ГРУДЕНЬ

06-07  ВТ «Кубок Лева» серед ветеранів, Львів

06-07  ВТ "Кубок федерації дзюдо Одеської області" серед юнаків та дівчат, присвячений воїнам ЗСУ, Одеса

06-08  ВТ «Кубок Новатора 2024» пам’яті президента СК «Новатор» Юрія ЖИЖАНОВА серед кадетів до 17 років (2008-2010 р.н.), юнаків та дівчат до 14 років (2011-2012 р.н.), юнаків до 12 років (2013-2014 р.н.), Хмельницький

13-14  ВТ «Randori Winter Cup-2024» серед юнаків та дівчат 2012-2013, 2014-2015 р.н., Ужгород

          ВТ на підтримку ЗСУ, Черкаси 

 

 

Обновлено