Календар змагань та зборів

ПРОЄКТ КАЛЕНДАРЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2020 рік 

 КАЛЕНДАР

СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2020 рік

  

СІЧЕНЬ

03-06  НТЗ збірної команди, Київ, ОНСЦ "Конча-Заспа"

07-13   міжнародний тренувальний табір, Міттерзіль, Австрія

11-12   IJF суддівсько-тренерський семінар, Дубаі, ОАЕ

17-20   Кубок Континіуму (юнаки та дівчата 2003-2005) +НТЗ, Луцьк

16-30   НТЗ збірної команди (жінки), Київ, ОБ "Конча-Заспа"

20-29   НТЗ зборної команди (чоловіки), Київ, ОБ "Конча-Заспа"

23-25   GRAND PRIX, Тель-Авів, Ізраіль

29-31   чемпіонат України U18 (2003-2005 г.р.), Львів

 

 

ЛЮТИЙ

01-02   відкритий Континентальний Кубок (чоловіки), Софія, Болгарія

01-02   відкритий Континентальний Кубок (жінки), Одівелаш, Португалія

03-06   міжнародний тренувальний табір, Бельгия

07-08   Кубок Школи Спорту, Київ

08-09   GRAND SLAM, Париж, Франція

08-09   Кубок Європи U18, Фоллоніка, Італія

12-14   чемпіонат України U21 (2000-05 р.н.), Дніпро

15        відкритий командний турнір "Дитяча ліга", І етап (юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.), Харків

15-16   всеукраїнський турнір пам'яти загиблих воїнів-інтернаціоналістів, Луцьк

15-16   відкритий Континентальний Кубок (чоловіки), Оберварт, Австрія

15        відкритий Континентальний Кубок (жінки), Братислава, Словаччина

15-16   Кубок Європи U18, Фуенжирола, Іспанія

21-23   GRAND SLAM, Дюссельдорф, Німеччина

21-22   всеукраїнський турнір "Київська весна" (юнаки та дівчата 2005-2006, 2007-2008 р.н.), Київ

29-01   відкритий Континентальний Кубок, Варшава, Польща

29-01   Кубок Європи U18, Анталія, Туреччина

 

 
БЕРЕЗЕНЬ

02-08   міжнародний тренувальний табір, Німбурк, Чехія

06-08   GRAND PRIX, Рабат, Марокко

07-22   НТЗ (жінки), Ворохта, НСБ "Заросляк"

07-08   Кубок Європи, Цюрих, Швейцарія

07-08   Кубок Європи U18, Загреб, Хорватія

13-15   всеукраїнський турнір пам'яті співробітників СБУ, що загинули під час виконання службових обов'язків у зоні проведення АТО (юнаки та дівчата 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 р.н.), Кременчуг

14-15   Кубок Европы U21, Коимбра, Португалия

17-20   чемпіонат Національної гвардії України, Дніпро

21-22   Кубок Європи U21, Афіни, Греція

21-22   Кубок Європи, Сараєво, Боснія та Герцеговина

27-28   ХХХIІ Меморіал І.М. Прищепи (юнаки 2005-2007 г.р.), Дніпро

27-29   всеукраїнський турнір на призи І. Гончара (юнаки), Хмельницький

27-29   GRAND PRIX, Тбілісі, Грузія

28-29   EJU суддівсько-тренерський семінар, Лісабон, Португалія

 

 

КВІТЕНЬ

03-04   чемпіонат України серед ветеранів, Дніпро

03-05   всеукраїнський турнір пам'яті Героїв Чорнобиля (юнаки, дівчата), Славутич

03-05   GRAND PRIX, Анталія, Туреччина

04-05   Кубок Європи U18, Тепліце, Чехія

04-05   Кубок Європи U21, Ліньяно, Італія

04-05   всеукраїнський турнір на призи ЗМС Р. Машуренка (молодь до 23 років), Луцьк

04-05   дитячий фестиваль дзюдо (юнаки 2006, 2007, 2008, 2009, 2010), Київ  

06-13   міжнародний тренувальний табір, Анталія, Туреччина

11-12   всеукраїнський турнір на призи Н. Месаблішвілі (юнаки та дівчата), Київ

14-16   чемпіонат України U16 (2005-2006 г.р.), Харків

17-19   відкритий командний турнір "Дитяча ліга", І етап (юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.), Харків

17-30   НТЗ збірної команди до чемпіонату Європи

24-25   Кубок Херсона (юнаки та дівчата), Херсон

25-26   Кубок Європи U18, Берлін, Німеччина

28-30   ХV Універсіада України, Тернопіль 

 

 

ТРАВЕНЬ

01-03   чемпіонат Європи, Прага, Чехія

01-03   всеукраїнський турнір «Естафета поколінь» пам'яті генерал-майора І. Момота (юнаки та дівчата), Черкаси

02-03   Кубок Європи U18, Клуж Напока, Румунія

08-10   GRAND SLAM, Азербайджан, Баку

08-09   Кубок Перемоги (жінки, юнаки та дівчата 2005-2007, 2008-2010 р.н.), Суми

15        дитячий фестиваль «Kremen Cup» (юнаки 2008-2009, 2010-2011, 2012-2013, 2014-2016, дівчата 2011-2012, 2013-2014 р.н.), Кременчук

16-17   Lion Judo Cup (юнаки 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010, дівчата 2006-2007), Львів

16-17   Кубок Європи U18, Бельсько-Бяла, Польща

16-17   Кубок Європи U21, Малага, Іспанія

20-22   відкритий Кубок України, командний чемпіонат України

21-25   чемпіонат Європи серед ветеранів, Афіни, Греція

22-27   всеукраїнський турнір "Пам'ять" на честь співробітників правоохоронних органів та воїнів АТО, які загинули при виконанні службових обов'язків (юнаки та дівчата 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 р.н.), Очаків + НТЗ

23-24   Кубок Європи U18, Коімбра, Португалія

27-31   відкритий турнір міст-побратимів (юнаки та дівчата 2007-2008), Київ

28-30   MASTERS, Доха, Катар

29-30   Кубок Поділля (юнаки), Хмельницький

29-31   всеукраїнський турнір "Кодокан" (юнаки та дівчата), Одеса

30-31   Кубок Європи U21, Лейбніц, Австрія

           

 

ЧЕРВЕНЬ

05-06   всеукраїнський турнір «Європа» (юнаки, дівчата), Одеса

08-14   міжнародний тренувальний табір, Пореч, Хорватія

12-14   GRAND PRIX, Будапешт, Угорщина

15-19   міжнародний тренувальний табір, Аліканте, Іспанія

20-21   Кубок Європи, Целє, Словенія

20-21   Кубок Європи U21, Познань, Польща

27-28   Кубок Європи, Потсдам, Німеччина

27-28   Кубок Європи U21, Сараєво, Боснія та Герцеговина

 

 

ЛИПЕНЬ

01-11   НТЗ збірної команди, ОБ "Конча-Заспа"

02-05   чемпіонат Європи U18 (індивідуальний та командний), Рига, Латвія

06-10   міжнародний тренувальний табір, Тата, Угорщина

11-12   Кубок Европы U21, Пакш, Угорщина

17-19   Кубок Європи U21, Прага, Чехія

17-19   Європейські університетські ігри, Белград, Сербія 

25-01   ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ, Токіо, Японія

25-26   Кубок Європи U21, Берлін, Німеччина

  

 

СЕРПЕНЬ

01-02   Кубок Європи U21, Клуж Напока, Румунія

19-23   чемпіонат світу серед кадетів до 18 років, Лісабон, Португалія 

 

 

ВЕРЕСЕНЬ

03-06   чемпіонат Європи U21 (індивідуальний та командний), Люксембург

03-06   чемпіонат світу серед ветеранів, Краків, Польша 

04-05   всеукраїнський турнір пам'яті О. Бабаєва (чоловіки), Кременчук

09-11   чемпіонат ФСТ «Динамо» (юнаки та дівчата 2004-2006 р.н.), Очаків, Миколаївська обл.

19-20   Кубок Європи, Братислава, Словаччина

15-17   чемпіонат України U23, Харків

18-19   всеукраїнський турнір на честь Дня військового розвідника (юнаки 2006-2007, 2008- 2009 г.р.), Кропивницький

18-19   GRAND PRIX, Загреб, Хорватія

25-27   всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ А. Матюшенко (юнаки 2004-2006, 2007-2008, 2009-2010 р.н.), Одеса

25-26   Кубок Херсонської федерації дзюдо (юнаки, дівчата 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010), Херсон

26        відкритий командний турнір "Дитяча ліга", ІІІ етап (юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.), Харків

26-27   відкритий Континентальний Кубок, Рим, Італія

28-02   міжнародний тренувальний табір, Рим, Італія

 

 

ЖОВТЕНЬ

02-04   GRAND PRIX, Ташкент, Узбекістан

02-03   всеукраїнський турнір «Кубок скіфів» (юнаки, дівчата), Херсон

03-04   Кубок Європи, Дубровник, Хорватія

03-04   Кубок Європи U18, Гахія, Греція

07-09   чемпіонат України, Запоріжжя

10-11   відкритий Континентальний Кубок, Таллін, Естонія

10-13   відкритий всеукраїнський турнір «Кубок Закарпаття» (юнаки, дівчата 2004-2006 г.р) + НТЗ, Ужгород

11-13   GRAND SLAM, Бразиліа, Бразилія

16-17   всеукраїнський турнір «Патріот», присвячений Дню захісника України (юнаки 2004-2006 г.р.), Дніпро

17-18   відкритий Континентальний Кубок, Малага, Іспанія

21-23   чемпіонат України U17 (2004-2006 р.н.), Суми

22-24   GRAND SLAM, Абу-Дабі, ОАЕ

24-25   Кубок Європи U18, Копер, Словенія

31-01   командний чемпіонат Європи

30-01   всеукраїнський турнір LVIV JUDO OPEN 2020 (юнаки, дівчата, чоловіки), Львів

 

 

ЛИСТОПАД

06-08   Кубок Європи U18, Дьор, Угорщина

06-07   Кубок федерації дзюдо Києва (юніори, юніорки 2001-2005 р.н.), Київ

07-08   всеукраїнський турнір, присвячений 77-й річниці звільнення Києва (юнаки, дівчата 2007-08 г.р.), Київ

07        відкритий командний турнір "Дитяча ліга", ІV етап (юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.), Харків

13-15   чемпіонат Європи U23, Пореч, Хорватія

16-17   всеукраїнський турнір «Кубок мера» (юнаки), Харків

18-19   командний чеміпонат України U16, U20 (змішані команди), Дніпро

19-20   відкритий абсолютний чемпіонат України, Дніпро

20-21   всеукраїнський турнір «Українка» (дівчата 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 р.н.), Дніпро

20-22   Кубок Князя Мала (юнаки), Коростень, Житомирська обл.

28-29   всеукраїнський турнір на призи ДЮСШ «Іппон» (юнаки, дівчата), Київ

28-29   всеукраїнський турнір, присвячений пам'яті волинських майстрів дзюдо (юнаки, дівчата 2005-2006, 2007-2008 р.н.), Луцьк

 

 

ГРУДЕНЬ

04-05   всеукраїнський командний турнір «Кубок федерації дзюдо м. Кропивницького (юнаки 2007-2008 р.н.), Кропивницький

04-05   Кубок федерації дзюдо Одеської області (юнаки, дівчата), Одеса

04-05   відкритий всеукраїнський турнір серед ветеранів Lviv Open, Львів 

04-06   Кубок Новатора (юнаки, дівчата), Хмельницький

11-12   всеукраїнський турнір пам'яті Г. Малинка (чоловіки, жінки), Харків

11-13   GRAND SLAM, Токіо, Японія

12        відкритий командний турнір "Дитяча ліга", фінал (юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.), Харків

18-19   новорічний турнір на призи СК "Дзюдо-80", Дніпро

18-19   всеукраїнський турнір, присвячений звільненню м. Черкас від фашистсько-німецьких загарбників (юнаки, дівчата), Черкаси

           всеукраїнський турнір пам'яті В. Березюка (юнаки, дівчата), Харків

           відкритий всеукраїнський турнір «Randori Winter Cup» (юнаки), Ужгород

 

 

 

 

 

 

Обновлено