Перша міжнародна медаль Анни Сурової

Із Праги, яка приймала Кубок Європи серед юніорів, українці повертаються з "бронзою". Свою першу міжнародну медаль здобула дніпрянка Анна Сурова.

Загалом у змаганнях взяли участь 430 спортсменів із 39 країн, що представляли не тільки Старий Світ, а й Америку, Африку, Азію й Океанію.

У столиці Чехії українська дзюдоїстка (на фото праворуч) лише раз спіткнулася на турнірній дистанції в категорії до 57 кілограмів, програвши в півфіналі господарці змагань Вері Земановій, котра в результаті виграла "золото".

Для Анни - це перша нагорода міжнародного рівня. До цього найкращим результатом було сьоме місце на Кубку Європи сереж юніорів 13 травня 2017 року в Каунасі. Нагадаємо, що Сурова в нинішньому сезоні стала чемпіонкою України до 21 року (на фото нижче), а також взяла "срібло"" в національній першості серед спортсменів до 23 років.

Серед українців шанс зійти на п'єдестал мала Дарина Ляшук у вазі до 48 кілограмів. Але у поєдинку за третє місце волинянка поступилася Терезі Кастро із Португалії та фінішувала п'ятою. На жаль, інші восьмеро наших дзюдоїстів до залікового списку не пробилися.