Ще дві перемоги - від Антіпіної й Халматова, і Україна перша!

У другий - завершальний - день юніорського Кубку Європи українці взяли два "золота" (Антіпіна і Халматов) й "бронзу" (Хлопецький). Наша команда з 11-ма нагородами (4 - 2 - 5) очолила медальний залік!

Отже, "золотий" дубль киян Анастасії Антіпіної й Дільшота Халматова у неділю в Пакші дозволив обійти господарів змагань за головним показником - перемогами. В результаті в українців - чотири перших місця, тоді як в угорців - три. І насамперед ми і подаємо цей реєстр, який, погодьтеся, дуже нам до душі.

Для Ананстасії - це вже друга міжнародна нагорода. Щоправда, першу медаль дзюдоїстка виборола два роки тому - у травні 2016-го на кадетському Кубку Європи в Румунії вона була бронзовою призеркою. Тепер же Антіпіна взяла головний приз на юніорському рівні. В категорії до 73 кілограмів спортсменка провела п'ять поєдинків, достроково взявши гору в фіналі над Анєю Обрадович із Сербії.

Дільшот уже втретє зійшов на юніорський п'єдестал Кубку Європи, до того ж, він по черзі здолав усі сходинки у вазі до 55 кілограмів. У травні 2017-го у Каунасі був третім, потім у серпні в Араді - другим, зараз - перший на липневому старті 2018-го.

Тиждень тому Данило Хлопецький із Дніпра взяв свою першу міжнародну нагороду, здобувши "срібло" в Гдині у категорії до 66 кілограмів. У Пакші ж йому судилося виграти "бронзу", до речі, у поєдинку з іншим дніпрянином - Гіоргієм Чохонелідзе. У цій же вазі мав шанс посісти третє місце киянин Станіслав Семков, але він поступився у сутичці за медаль угорцю Акошу Козмі.

Два сьомих місця цього дня посіли киянин Едуард Штефанеса (до 55 кг) і миколаївка Ганна Антикало (до 70 кг).