Нагороди Кубку України розіграні!

11 Июля 2018

У середу в Сумах розіграли нагороди Відкритого Кубку України. У змаганнях взяли участь три сотні спортсменів не тільки з нашої країни, а й з Ізраїлю, Грузії й Азербайджану.

 

Переможці - Артем ХАРЧЕНКО й Анастасія ШЕВЧЕНКО.

 

П'єдестал у категорії до 100 кг.

 

Призери Кубку України

 

ЧОЛОВІКИ

 

До 60 кг
1 місце Голомб Томер (Ізраїль)
2 місце Чернов Вадим (Волинська)
3 місце Пилип'як Іван (Івано-Франківська), Дерев'янко Дмитро (Київська)

 

До 66 кг
1 місце Ядов Богдан (Київ)
2 місце Хачатрян Геворг (Дніпропетровська)
3 місце Марандян Каро (Полтавська), Саєнко Микола (Дніпропетровська)

 

До 73 кг 
1 місце Храмов Євгеній (Київ)
2 місце Назаренко Вадим (Київ)
3 місце Кошляк Олександр (Дніпропетровська), Дидебашвілі Георгій (Грузія)

 

До 81 кг 
1 місце Харченко Артем (Харківська)
2 місце Саджая Ніко (Дніпропетровська)
3 місце Авагян Грачик (Дніпропетровська), Попович Руслан (Дніпропетровська)

 

До 90 кг 
1 місце Ракита Семен (Запорізька)
2 місце Крук Олександр (Київ)
3 місце Аванесян Давід (Київська), Катаєв Євген (Дніпропетровська)

 

До 100 кг 
1 місце Бережний Дмитро (Київська)
2 місце Шостак Ігор (Дніпропетровська)
3 місце Гуцол Данило (Запорізька), Болобан Андрій (Черкаська)

 

Понад 100 кг
1 місце Панько Федір (Дніпропетровська)
2 місце Хаммо Яків (Київ)
3 місце Березка Владислав (Харківська), Мачутадзе Нодар (Дніпропетровська)

 

ЖІНКИ

 

До 48 кг
1 місце Гаврюшенко Дар'я (Київська)
2 місце Перехрест Руслана (Дніпропетровська)
3 місце Вербецька Акіліна (Київська), Ващенко Валерія (Сумська)

 

До 52 кг 
1 місце Буйок Марія (Чернігівська) 
2 місце Ніщета Олена (Дніпропетровська)
3 місце Булашевич Марія (Київ), Перехрест Анастасія (Київ)

 

До 57 кг
1 місце Скора Марія (Запорізька)
2 місце Чижевська Настасія (Київ)
3 місце Палагічева Олександра (Дніпропетровська), Потапчук Софія (Київська)

 

До 63 кг
1 місце Шевченко Анастасія (Харківська)
2 місце Гребеножко Юлія (Чернігівська)
3 місце Скора Катерина (Дніпропетровська), Оніщук Алла (Волінська)

 

До 70 кг
1 місце Смаль Наталія (Чернігівська)
2 місце Саркісян Карина (Київ)
3 місце Хрящевська Ірина (Київ), Чистякова Наталія (Чернігівська)

 

До 78 кг
1 місце Ковальська Галина (Івано-Франківська)
2 місце Пилипенко Наталія (Київ)
3 місце Кваско Надія (Київ), Меркулова Марія (Дніпропетровська)

 

Понад 78 кг 
1 місце Сапсай Анастасія (Черкаська)
2 місце Кириченко Василина (Львівська)
3 місце Аболенцева Анастасія (Донецька)

 

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

 

 

У четвер - командний чемпіонат України.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Партнеры ФДУ

Баннер
ФДУ в соцсетях

Турниры

Кубок мэра

Харьков
18 – 20 Ноября 2018

Кубок Князя Мала

Коростень
23 – 25 Ноября 2018

Абсолютный чемпионат Украины

Днепр
29 – 30 Ноября 2018

VІІ Детский фестиваль дзюдо

Киев
30 Ноября – 02 Декабря 2018

ІІ Командный Кубок г. Кропивницкого

Кропивницкий
01 Декабря 2018

Всеукраинский турнир "Кубок Новатора"

Хмельницкий
07 – 09 Декабря 2018

Партнёры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Facebook

© 2010 Федерация дзюдо Украины