Весна по-київськи!

10 Марта 2018

У столиці пройшов Всеукраїнський турнір «Київська весна». У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів із Азербайджану, Білорусі, Латвії, Литви, Румунії й України.

 

 

 

Спортсмени боролися на шести татамі у легкоатлетичному манежі на Березняках. Із десятої ранку змагалися хлопці 2005 – 2006 років народження, а з третьої дня – юнаки вікової категорії 2003 – 2004. Призери змагань отримали дипломи, подарунки й оригінальні медалі.

 

 

 

 

2005 – 2006

До 35 кг
1. Роман ПРИЛУЦЬКИЙ (Слов’янськ, Донецька область)
2. Данііл ЖЕЛЯСКОВ (Одеса)
3. Владислав ЛИСЕНКО (Марганець, Дніпропетровська область) і Ернест ДАВИДЯН (Київ)

До 38 кг
1. Костянтин ВИСОЦЬКИЙ (Білорусь)
2. Владислав ШКОНДІН (Драбів, Черкаська область)
3. Клим ЛАНТУШЕВИЧ (Кривий Ріг, Дніпропетровська область) і Сергій ОЛІНЬ (Одеса)

До 42 кг
1. Тігран КРИВИЦЬКИЙ (Одеса)
2. Андрій ЖЕМЕРЕНКО (Харків)
3. Нікіта АФАНАСЬЄВ (Латвія) і Іван ОЛІЙНИК (Одеса)

До 46 кг
1. Дмитро МАКСИМЕНКО (Вишневе, Київська область)
2. Володимир ПАЦАЛЮК (Запоріжжя)
3. Тимофій САБАДАШ (Васильків, Київська область) і Даніїл БОНДАРЕНКО (Херсон)

До 50 кг
1. Олександр ШУЛЬЖЕНКО (Кременчук, Полтавська область)
2. Владислав ХОЛОЩЕНКО (Марганець, Дніпропетровська область)
3. Нікіта АГЕЙЧЕНКО (Світловодськ, Кіровоградська область) і Микола МУДРЯК (Новоселиця, Чернівецька область)

До 55 кг
1. Ігор ЦУРКАН (Одеса)
2. Марк КУЧЕРЕНКО (Покровськ, Донецька область)
3. Андрій ГАЛАЙ (Васильків, Київська область) і Денись МІЛЬКО (Шпола, Черкаська область)

До 60 кг
1. Магомед ПАШАЄВ (Азербайджан)
2. Дмитро НАЗАРЕНКО (Ніжин, Чернігівська область)
3. Олександр ВОЛОТІВСЬКИЙ (Київ) і Кіріл КНИГА (Охтирка, Сумська область)

До 66 кг
1. Нікіта КВЯТКОВСЬКИЙ (Миколаїв)
2. Станіслав МАЛЯРЕНКО (Черкаси)
3. Олександр НЕГРАШ і Дмитро ОСІПОВ (обидва – Кременчук, Полтавська область)

Понад 66 кг
1. Нікіта МАТВЕЄВ (Житомир)
2. Денис КУЛЬЧИЦЬКИЙ (Хмельницький)
3. Олександр МАХОВСЬКИЙ (Київ) і Анатолій СТЕБЛЯНКО (Суми)

 

Юнаки 2003 – 2004

До 42 кг
1. Володимир ЯЦИК (Покров, Дніпропетровська область)
2. Анатолій ТЕГІПКО (Київ)
3. Іван ЮЩЕНКО (Ірпінь, Київська область) і Артем СОРОЧАН (Овідіополь, Одеська область)

До 46 кг
1. Саід-Магомед ХАЛІДОВ (Одеса)
2. Станіслав РИБІН (Світловодськ, Кіровоградська область)
3. Ниджат ШИРИНОВ (Азербайджан) і Максим МАРЧЕНКО (Львів)

До 50 кг
1. Айдин РЗАЄВ (Азербайджан)
2. Данило КУЛІНІЧ (Одеса)
3.  Самір ПИРІЄВ (Азербайджан) і Оганес АМІРЯН (Одеса)

До 55 кг
1. Андрій КРУПНІК (Київ)
2. Микола ТЕГІПКО (Київ)
3. Гліб ЖИХАРЕВ (Київ) і Аракел СУПІКЯН (Суми)

До 60 кг
1. Євген ГОНЧАРКО (Овідіополь, Одеська область)
2. Андрій БОЙЧУК (Київ)
3. Ілля БАРАНОВ (Білорусь) і Назар АКІШЕВ (Хмельницький)

До 66 кг
1. Назар КУЛЄШОВ (Овідіополь, Одеська область)
2. Владислав БЕСЕДОВСЬКИЙ (Суми)
3. Дмитро ЗАСУХА (Васильків, Київська область) і Нікіта МАРКЕЧКО (Харків)

До 73 кг
1. Назарій ЮРЧАК (Хмельницький)
2. Андрій ШИМБАЛЬОВ (Білорусь)
3. Алірза ШИХАЛІЗАДЕ (Азербайджан) і Олександр ПИСАРІВ (Одеса)

До 81 кг
1. Микита ГЛАДКІХ (Бахмут, Донецька область)
2. Нікіта АНДРІЄЦЬ (Ніжин, Чернігівська область)
3. Микола ГРИБИК (Львів) і Дмитро ВЕРІЧЕВ (Черкаси)

Понад 81 кг
1. Максим РАЗГОНОВ (Бахмут, Донецька область)
2. Михайло ГОНЧАРОВ (Слов’янськ, Донецька область)
3. Іван ЩЕРБА (Київ) і Кариім НУРІЄВ (Одеса)

 

Протоколи змагань.

 

Усі фото турніру (розділ "Галерея").

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Партнеры ФДУ

Баннер
ФДУ в соцсетях

Партнёры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Facebook

© 2010 Федерация дзюдо Украины