Красуня Дар’я – знову на вершині

Перший день турніру Grand Slam подарував нам дві медалі. «Золото» здобула Дар’я Білодід, «срібло» – Георгій Зантарая.

Киянка продовжила переможну ходу цього сезону. Після перших місць Туніса й Парижа, Дар’я виграла й у «нестоличному» Дюссельдорфі. На шляху до першого місця у категорії до 48 кг чинна чемпіонка Європи пройшла суперниць із Іспанії, Румунії та Монголії. Найзапекліша боротьба, що перейшла у "голден скор", тривала у фіналі з бронзовою призеркою Олімпійських ігор Лондона-2012 та чемпіонату світу-2011 Євою Черновіцкі з Угорщини. Досвідчена 31-річна суперниця вдало стримувала атаки Дар'ї, але була безсила проти кидка підхватом у бездоганному виконанні нестримної киянки.

У цій вазі виступала ще одна українка – Марина Черняк, але вона програла вже у своєму першому поєдинку й вибула з подальшої боротьби.

Повна сітка категорії до 48 кг (жінки) – ТУТ.

Ще один український фіналіст – досвідчений Георгій Зантарая – поступився спортсмену із Японії Кензо Тагаві.

Спортсмен із Країни Вранішнього Сонця на турнірному шляху переміг ще одного українця – Богдана Ядова. До речі, Богдан на своєму першому в кар'єрі турнірі серії GRAND SLAM у другому раунді отримав важливу перемогу над азербайджанським спортсменом, бронзовим призером чемпіонату Європи-2017 Ніджатом Шихалізада.

Повна сітка категорії до 66 кг (чоловіки) – ТУТ.

П’ятий учасник першого дня від України Артем Лесюк у категорії до 60 кг вибув на старті.

Повна сітка категорії до 60 кг (чоловіки) – ТУТ.

У суботній програмі наші спортсмени не виступають. А в неділю за нагороди посперечаються Галина Тарасова і Єлизавета Каланіна (понад 78 кг), Антон Савицький (до 100 кг), Станіслав Бондаренко і Олександр Гордієнко (понад 100 кг).